Sezonun en gözde aksesuar trendlerini sizler için araştırdık. İşte 2018 Yaz sezonunun aksesuar modası...

Bu sezon oldukça dikkat çeken iddialı aksesuarlar moda. Tek parça kıyafetlerde bile oldukça şık görünmenizi sağlayacak olan, 2018'in en gözde aksesuar trendlerini sizler için araştırdık. İşte 2018 Yaz sezonunun aksesuar trendleri...

- BALIK AĞIZLI ÇORAP
Son zamanlarda oldukça sık kullanılan bilekten balık ağızlı çoraplar 2018'in en moda aksesuarları arasında yerini alıyor. Ayağı oldukça serin tutan bu çorap modelleri, renk seçenekleri ile de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. 

- MİNİ ÇANTALAR
Geçtiğimiz sezon moda olan büyük çantaların yerini bu sezon mini çantalar alıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu çantalar, yalnızca gerekli olan parçaları yanınıza almanıza olanak sağlıyor. İstediğiniz kıyafetle dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz bu çantalar ile farklı tarzlar oluşturabilirsiniz.

- TEK KÜPE
Bu sezon küpeleri çift takmaya son. Tek küpe trendi geri dönüyor. Sadece bir kulağınıza takacağınız dikkat çeken büyük bir küpe ile kombininize farklılık kazandırabilirsiniz.

- KEMER
Bu sezon kemerli kıyafetler moda. Bel kısmına bağlanan kemerler ya da fularlar, sizi daha tarz gösterecek. Düz sade bir elbisenize kemer takarak, sizde trendlere ayak uydurabilir ve elbisenizi hareketlendirebilirsiniz.

- UZUN KOLYE
Geçtiğimiz sezon oldukça sık kullanılan tasma kolye trendi bu sezon yerini uzun kolyelere bırakıyor. Uzun kolyeler kombinlerinize farklı bir hava katabilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Aksesuar seçerken dikkat edilmesi gerekenler

İLİŞKİLİ HABER

Trend alarmı: Mini güneş gözlüğü

İLİŞKİLİ HABER

2018 yılı duvar kağıdı modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Sienna Miller'ın cool yaz stili

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun yükselen trendi: Kiraz deseni

BİR YORUM YAPIN 0