Özel günlerinizde kombinlerinizi tamamlayan takılar, sonbahar aylarında yalın yüzükler olarak karşımıza çıkıyor. İşte zerafetin simgesi yalın yüzüklerle yapacağınız kombin önerileri...

Şıklığın tamamlayıcı takı modasında trend olan yalın yüzükleri hem özel davetlerde hem de sıradan günlerde kullanabilirsiniz. Abartı ve şatafattan uzak bu yüzükler, kombinlerinizde dikkat çekmenizi sağlayacak. Yalın yüzükler, genellikle serçe parmağa takılır. Hem spor hem de şık duran bu yüzükleri seçerken parmak boyuna ve kalınlığına dikkat etmelisiniz.

KALIN PARMAKLARA YÜZÜK SEÇİMİ

Uzun parmaklarla sahip olanlar yalın yüzükleri her parmağında farklı şekilde kullanabilir. Ancak kalın parmaklılar yalın yüzükleri konseptin bozulmaması için sadece serçe parmağına takması gerekir.

KADİFELERİ YALIN YÜZÜKLERLE TAMAMLAYIN

Yalın yüzükleri tamamlamak için yüzüğün renginde bileklik ya da saatle tercih edebilirsiniz. Bunları tercih ederken oluşturacağınız kıyafet kombinlerine de dikkat etmelisiniz. Mücevher olarak kullanacağınız yalın yüzüklerle beraber kadife kıyafetler tercih edebilirsiniz. Özellikle yüzüklerin şıklığını yeşil, bordo ve koyu mavi tonlarla tamamlayabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Hamilelik dönemiyle ilgili en çok merak edilenler

İLİŞKİLİ HABER

Spor aç mı yoksa tok karna mı yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Dikkatli kullanmanız gereken 8 kozmetik ürünü

İLİŞKİLİ HABER

2018'in bot modelleri

BİR YORUM YAPIN 0