İlkbahar yaz sezonu için farklı trendler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Elbette sadece model olarak değil renkler de bu trendler içerisinde yer alıyor. Dünya renk otoritesi Pantone, ilkbahar yaz renklerini nar çiçeği ve karamel olarak belirlese de, natürel tonlar da karşımıza sık çıkacak gibi duruyor. Sizler için Koton, Mango, İpekyol, H&M ve Roman gibi ünlü markaların sundukları naturel tonlu modelleri derledik.

2019 yılının ilkbahar yaz sezonunda birbirinden farklı trendler bizimle. Ancak sadece model olarak değil renk olarak da. Bu renklerden biri de natürel tonlar. Dünya renk otoritesi Pantone, 2019 ilkbahar yaz döneminin popüler renklerini nar çiçeği ve karamel olarak belirledi ancak natürel tonlar da karşımıza oldukça sık çıkacak gibi duruyor.

Elbiseler, t-shirtler, pantolonlar... Bu ilkbahar yaz döneminde natürel tonlar en çok hangi modellerde karşımıza çıkıyor? Koton, Mango, İpekyol, H&M ve Roman gibi dünyaca ünlü markalar bize nasıl modeller sunuyorlar? İşte naturel renklerle oluşturabileceğiniz kombinler!

Naturel tonda kıyafetler

MANGO: 249.99 TL

Naturel tonda kıyafetler

İPEKYOL: 799 TL

Naturel tonda kıyafetler

H&M: 169 TL

Natürel tonda kıyafetler

KOTON: 99.99 TL

Natürel tonda kıyafetler

ROMAN: 74 TL

İLİŞKİLİ HABER

Tesettür elbise modelleri

BİR YORUM YAPIN 0