Sezonun modası keten ceketler

16 Mayıs 2019, 08:14
Sezonun modası keten ceketler

Yaz sezonunda pek çok model ön kısımda yer alıyor. Bunlardan biri de keten ceket modelleri. Zara, Hoopstore, Stradivarius, H&M ve Koton gibi dünyaca ünlü markaların kataloglarında yer alan keten ceket modeller, farklı kombin stilleriyle de ilgi çekiyor. Sizler için sezonun trend keten ceket modelleri ve fiyatlarını derledik. İşte yaz aylarına özel keten ceket modelleri ve kombin önerileri!

İlkbahar ve yaz sezonunda elbise, pantolon ve etek modelleri aklımıza ilk gelen parçalardan olur. Ancak ceket modelleri de bu sezonun en çok dikkat çeken parçalarından. Blazer ceket modelleri akla ilk gelen modeller olsa da bu sezonun başrolünde aslında keten ceket modelleri var. Birbirinden farklı renkler, parça inişleri ve modeller üzerine eklenmiş tasarımsal stiller. Ceketleriniz düz iniyor olsa da, sizler aksesuarlarınızla bu ceketlere hareketli bir geçiş sağlayabilirsiniz. Peki keten ceketlerinizi nasıl kombinleyebilirsiniz? Sizlere önerebileceğimiz 2 kombin önerimiz bulunuyor. Bunlardan ilki; ceketinizden daha soft bir ton seçip koyu tonlu olan ceketinizi daha da ön plana çıkarmanız. Böylelikle sade bir kombin tasarlamış olursunuz.

Hoopstore keten ceket modelleri

Aksesuar kombini ikinci önerimiz. Düz bir şekilde yalnızca ceket modeli tercih etmiş olsanız da, bu sadeliği ortadan kaldırıp hareketlilik elde etmek isterseniz, aksesuarlarınızla istediğiniz hareketli ve canlı görüntüyü oluşturmanız mümkün. Küpe, kolye, yüzük ve daha birçok parça. Nitekim birçok ünlü markanın ilkbahar ve yaz sezonu kataloglarında da bu tarz kombin modelleri bulunmakta.

Keten ceket modelleri

Şimdi de Zara, H&M, Koton ve Stradivarius gibi önemli markaların keten ceket modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım:

2019 YILININ EN TREND KETEN CEKET MODELLERİ

Zara ceket modelleri

ZARA / KETEN CEKET: 199.95 TL

ZARA / KETEN CEKET: 399.95 TL

ZARA / KETEN CEKET: 199.95 TL

H&M Keten ceket modelleri

H&M / KETEN CEKET: 199 TL

H&M / KETEN CEKET: 229 TL

H&M / KETEN CEKET: 889 TL

Koton keten ceket modelleri

KOTON / KETEN CEKET: 129.99 TL

KOTON / KETEN CEKET: 149.99 TL

KOTON / KETEN CEKET: 129.99 TL

Stradivarius keten ceket modelleri

STRADİVARİUS / KETEN CEKET: 239.95 TL

STRADİVARİUS / KETEN CEKET: 239.95 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar