Sezonun en güzel tulum modelleri

24 Mayıs 2019, 10:00
Sezonun en güzel tulum modelleri

İlkbahar ve yaz sezonunun en çok tercih edilen modellerinden biri olan tulum parçaları, sezonun en iyi yansıtıcısı olarak dikkat çekiyor. Koton, Zara, Bershka, Boyner, H&M, Koton, Tozlu ve İpekyol gibi dünyaca ünlü markaların kataloglarında yer alan bu modeller, doğru kombinle istenilen havayı oluşturuyor. Sezonun en trend tulum modelleri, kombin önerileri ve fiyat aralıkları detayları ile haberimiz içerisinde.

Tulumlar, her zaman hem şık hem de rahat bir görüntü sunmak için en ideal moda parçaları olmuştur. Her sezona ve her mevsime hitap eden bu modeller, dünyaca ünlü markaların katalog listelerinde de en can alıcı tarzlarıyla kendisine yer bulur. Ancak önemli olan her zaman için doğru bir şekilde kombin oluşturmaktır. Bu içeriğimiz içerisinde de hem doğru kombin için ipuçlarını hem de sezonun tulum modellerini derledik.

Tulum modelleri nasıl kombinlenir?

TULUM NASIL GİYİLİR?

Her ne giyerseniz giyin, doğru kombini oluşturmak için en önemli şart kendi vücudunuzu ve fiziğinizi tanımanızdır. Özellikle taşınması en zor parçalardan biri olan tulum için bu durum elzem konumdadır. Peki doğru kombini oluşturmak için neler yapmak gerekir?

Eğer zayıf biriyseniz, dar bir tulum tercih etmeyin. Seçtiğiniz tulum modeli, bir tarafı hareketli olan bir model olsun. Kalın bacaklı biriyseniz, alt kısmı bol, üst kısmı ise dökümlü bir model tercih edin. İnce yapılı bir vücudunuz varsa, bu sefer alt kısmı dökümlü olan ve üst kısmı oturmuş bir model kullanın. Kilolu biriyseniz de desenden ve çiçek tasarımlarından uzak; siyah, lacivert gibi düz renklerin hakim olduğu modelleri seçin.

Tulumlarınızı kısa bir blazer ceket ve ince topuklu bir ayakkabı ile tamamlayın. Ama ben rahat etmek istiyorum diyorsanız da beyaz bir spor ayakkabı seçin. Eşarpta ise baharın renkliliğini yansıtmak için açık tonları kullanın. Çanta da önerimiz yine el modelleri olacaktır.

Tulum modelleri

Haydi gelin şimdi sezonun trend tulum modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım:

SEZONUN TULUM MODELLERİ VE FİYATLARI

Bershka tulum modelleri

BERSHKA / TULUM: 119.95 TL

BERSHKA / TULUM: 149.95 TL

BERSHKA / TULUM: 159.95 TL

Boyner tulum modelleri

BOYNER / TULUM: 138 TL

BOYNER / TULUM: 364 TL

BOYNER / TULUM: 381 TL

H&M tulum modelleri

H&M / TULUM: 229 TL

H&M / TULUM: 349 TL

H&M / TULUM: 349 TL

İpekyol tulum modelleri

İPEKYOL / TULUM: 329 TL

İPEKYOL / TULUM: 659 TL

İPEKYOL / TULUM: 449 TL

Koton tulum modelleri

KOTON / TULUM: 90 TL

KOTON / TULUM: 110 TL

KOTON / TULUM: 170 TL

Tozlu tulum modelleri

TOZLU / TULUM: 60 TL

TOZLU / TULUM: 70 TL

TOZLU / TULUM: 80 TL

Zara tulum modelleri

ZARA / TULUM: 269.95 TL

ZARA / TULUM: 269.95 TL

ZARA / TULUM: 299.95 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar