Medine ipeği şal modelleri ve fiyatları 2020

06 Ocak 2020, 15:27
Medine ipeği şal modelleri ve fiyatları 2020

Tesettür modasının gözde parçaları arasında yer alan medine ipeği şal modelleri, hem renk çeşitliliği hem de kumaş türünün şıklığıyla ilgi çekiyor. 2020 moda sezonunun trend medine ipeği şal ve eşarp modelleri, tüm detaylarıyla birlikte sadece yasemin.com'da!

Şal modasında en çok dikkat çeken tarzlar arasında yer alan medine ipeği şallar, hem kullanışlı yapısı hem de farklı renk seçenekleriyle oldukça sık tercih ediliyor. Ünlü markalarının kataloglarında başrolde yer alan, omuzun bir kısmına uzun bırakma stiliyle diğer modellerden bir adım öne çıkan çıkan medine ipeğini, bilinmesi gereken hangi özelliklere sahip? Hem bu sorunun yanıtını tek bir başlık altında topladık hem de 2020 sezonunun en şık medine ipeği şallarını derledik.

MEDİNE İPEĞİ ŞAL ÖZELLİKLERİ

Türkiye'de üretilen Medine ipeği eşarp modelleri, görünüm olarak krep kumaşı andıran ancak krep kumaşla uzaktan yakından alakası olmayan bir kumaş türüdür. Her mevsime uygun bir özellik gösteren bu kumaş türü; iç göstermemesi ve terletmeyen yapısıyla özellikle yaz mevsimlerinin en çok tercih edilen kumaş türü oluyor.

Çoğunlukla koyu renk üzerinden üretilen bu kumaş, çok fazla olmasa da açık renklerle de üretilebiliyor. Oldukça ilgi gören bu kumaş için en çok merak edilense hangi fiyat aralıklarında satışa sunulduğudur. İşte bu sorunun yanıtı:

MEDİNE İPEĞİ ŞAL MODELLERİ 2020

medine ipeği şal kumaş

TRENDYOL: 45 TL

medine ipeği şal özellikleri

TRENDYOL: 45 TL

medine ipeği şal kullananlar

MODANİSA: 33 TL

medine ipeği şal kırışır mı

MODANİSA: 33 TL

medine ipeği şal freshscarfs

FRESHS SCRAFS: 45 TL

medine ipeği şal yorumu

VENEZİA: 40 TL

medine ipeği modelleri

VENEZİA: 40 TL - 60 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar