Eylül ayı ile birlikte artmaya başlayan kına gecelerinde, hem şık hem de rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız içeriğimize yakından bakın. Kına gecelerinizde abiye dışında sade bir elbise, midi boy bir etek ya da bir pantolon da istediğiniz şıklığı yakalamanız mümkün. Sizler için kına gecelerine özel kombin önerilerini derledik. Kına gecelerinde nasıl giyinilir sorusunun yanıtı, tüm detaylarıyla yasemin.com'da!

Sonbahar sezonu demek aynı zamanda kına ve düğün sezonunun da başlaması demek. En şık ve gösterişli abiyelerimizi giyip, mankenler gibi pistte ve salonda salınacak ve gecenin en güzel kadını, genç kızı olmak isteyeceksiniz. Ancak bunu sağlamak için illa ki abiye giymenize gerek yok. Her zaman giydiğiniz o elbise, pantolon, bluz ve midi eteklerle de bu şıklığı elde etmeniz mümkün. Ancak bunu yaparken, uymanız gereken bazı kurallar bulunuyor. İçeriğimiz içerisinde en çok merak edilen, kına gecesine giderken ne giyilir sorusuna yanıt aradık. İşte sonbahar akşamında düzenlenen bir kına gecesine giderken, uymanız gereken kombin tüyoları ve sizler için özel olarak oluşturduğumuz kına gecesi kombinleri:

kınaya giderken ne giyilir tesettür

KINA GECESİNDE NE GİYİLİR?

Sonbahar kınaları için yaz sezonundan farklı bir kombin oluşturmanıza gerek yok. Kapalı salonlarda düzenlenen kına gecelerinde, yazın düzenlenen kına gecelerin yapılan dekorasyonlar uygulanabilir. 

kına gecesi arkadaş kombinleri

OLEG CASSINI: 1995 TL - 3995 TL - 1295 TL

Eğer otelde düzenlenen bir kınaya giderseniz, düz ve klasik modelleri giymeyin. Rengi de siyah olmamalı. Elbisenin hareketli ve dikkat çekici olmasına önem gösterin.

abiye modelleri 2019

OLEG CASSINI: 2295 TL - 2495 TL - 3495 TL

Renk konusu tüm abiyelerde geçerli. Siyah yerine renkli ve cıvıl renk modelleri kullanın. 

kına gecesinde ne giyilir

OLEG CASSINI: 195 TL - 595 TL - 1995 TL

Eğer kına gecesi, son zamanların modası olan Hint konseptinde ise; bu kültüre yakın renkleri kullanmayı tercih edin.

kına gecesi davetinde ne giyilir

TRENDYOL: 160 TL - 180 TL

OLEG CASSINI: 3995 TL

Klasik yapıdaki Türk kına gecesi adetlerinde ve otellerde yapılan kınalarda, kırmızı renk tercih etmeyin. Kırmızı keskin bir renk olduğu için sizin gelin zannedilmenize neden olabilir.

İLİŞKİLİ HABER

2019'un en çok tercih edilen takıları

İLİŞKİLİ HABER

Derya Baykal'ın önerileriyle evinizin havasını değiştirecek ev aksesuarları

İLİŞKİLİ HABER

Amniyosentez nedir, ne işe yarar? Amniyosentez testi ile ilgili merak edilenler

İLİŞKİLİ HABER

Yasemin Özilhan stili nasıl oluşturulur? Yasemin Özilhan stilinin sırlarını açıkladı

BİR YORUM YAPIN 0