Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle şöhreti elde eden, iş insanı İzzet Özilhan ile yaptığı evlilikle jet sosyete hayatına terfi eden Yasemin Özilhan; kombin oluşturmanın en zor olduğu dönemlerden biri olan kış aylarında, tarzıyla iddiasını konuşturuyor. Tulum, sweatshirt, kazak, pantolon ve şişme mont... Sizler için; tarzında daima kendini konuşturan Yasemin Özilhan stiliyle kış tatili kombinlerini derledik.

İş hayatına manken olarak adım atan Yasemin Özilhan, ilerleyen dönemlerde bu kariyerine oyunculuk da ekleyip tanınırlığını iyiden iyiye arttırmıştı. Ekranın tekrarları en uzun süre yayınlanan dizisi olma özelliğini taşıyan Doktorlar'da canlandırdığı Ela karakteriyle, hafızalarımıza kalıcı olarak yerleşen Özilhan, bu dizi aracılığıyla tanıdığı eşi İzzet Özilhan ile de mutlu bir evliliğe adımını atmış oldu. Böylelikle oyunculuğu bırakan ve iş insanı İzzet Özilhan'ın eşi olarak cemiyet hayatına merhaba diyen ünlü isim, tarzıyla kısa zamanda moda alanında bir ikon haline geldi. Stilinde kendine ait karakteristik yönler de yansıtan Özilhan, özellikle kombin açısından oldukça zor bir dönem olarak kabul edilen kış aylarında oldukça başarılı oluyor. Peki Yasemin Özilhan nasıl bir kış stili tercih ediyor?

YASEMİN ÖZİLHAN STİLİ

yasemin özilhan kimdir

Kış sezonu için beyaz doğru bir renk olarak kabul edilmese de, doğru ve temiz kullanıldığı zaman hiçbir sıkıntı oluşmaz. Ton sür ton'un var olan tek renk kullanımını, beyaz renkte de değerlendirebilirsiniz. Beyaz sweatshirt, eşofman altı ve palto... Kış ayları için oldukça aydınlık bir şıklık kazandıracaktır. Güneş gözlüğü de kullanılmaya devam edilebilir.

yasemin özilhan stili

Tulum ve kazak birbirleriyle her zaman uyumludur. Ancak bu kombini yaparken, kazağı düz seçmenize gerek yoktur. Hareket kazandıran desenlerin olduğu bir bol örgü kazak ile dar bir tulum, istediğiniz şıklığı kazanmanızı sağlayacaktır.

yasemin özilhan kimdir kaç yaşında

Kahverengi ve daha koyu tonları, kışın en iyi temsili renklerindendir. Bir bot, bere ve hırka, kış ayları için doğal bir kombin oluşturulmasını sağlar. Bu tarz bir koyu ton, tıpkı Yasemin Özilahn gibi beyaz bir renkle güzel uyum sağlayabilir.

yasemin özilhan instagram

Şişme mont ve tüylü botlar, kış tatillerinde en çok tercih edilen parçalardan. Bu parçaları, desenli ve tek renk eşofman takımlarıyla bütünleştirebilirsiniz.

yasemin özilhan eşi

İLİŞKİLİ HABER

İstediğiniz kadar yiyin kilo aldırmıyor! Kalorisi az olan besinler neler? Az kalorili doyurucu yiyecekler

İLİŞKİLİ HABER

Ekose kıyafetler nasıl kombinlenir? 2020 ekose modelleri ve fiyatları

BİR YORUM YAPIN 0