Özel davetler için kombin önerileri

14 Şubat 2020, 22:54
Özel davetler için kombin önerileri

Katıldığınız özel davetlerde hem şık hem de cool görünmeniz mümkün. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz? Özel davetler için kombinler nasıl hazırlanır? Özel davetlerde nasıl parçalarla kombin oluşturulabilir? İşte özel davetler için birbirinden şık ve havalı kombin önerileri.

Özel davetler için kombin oluştururken renk, parça ve aksesuar seçimi konusunda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, koyu renkli bir kazağı hangi renk bir etekle kombinleyeceğinizi ya da saç konusunda nasıl bir tarzı tercih etmeniz gerektiğini bilemiyor olabilirsiniz. Bu noktada size yardımcı olacak bilgilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Özel bir davet için uygulayacağınız kombinde önem vermeniz gereken ilk kural, günlük kombinlerinizde uyguladığınız stili kullanım dışı bırakmanızdır. Daha farklı bir stil yansıtma amacının güdüldüğü davetler için, 3 farklı kombin önerisi bulunur. Şık ve alımlı görünmenin amaçlandığı bu davetlerde ilk olarak elbise kombinini deneyebilirsiniz. Uzun bir elbise ve bu elbiseyi canlandıracak bir aksesuar, sade ve şık bir görünümün oluşmasını sağlar. Elbise yerine pantolon giymeyi tercih edenlerseniz, abiye bir gömlek ile sezonun trendlerini yansıtan şık bir pantolonu yüksek topuklu bir ayakkabıyla birleştirebilirsiniz. Son olarak, abiye bir etek ile bol bir kazak birleşimi de oldukça şık bir görünüm oluşturacaktır. Oluşturabileceğiniz kombin ve tercih edebileceğiniz model önerilerine içeriğimiz içerisinde detaylıca yer verdik. Eminiz bu içerik istediğiniz kombini oluşturmanız açısından sizlere, doğru bir yol gösterici olacaktır.

BAYAN KIYAFET KOMBİNLERİ

günlük kombinler

Kar soğuğu denilen bu dönemde, boğazlı bir kazak katılacağınız davetlerde sizlere eşlik edebilir. Kazağın sıradanlığı, renkli ve farklı bir kesim etekle giderilebilir. Kombininiz; ince topuklu bir ayakkabı, bir saat aksesuarı ile tamamlanacaktır. Saçlarınızı, önce dalgalı yapıp sonrasında topuz modeliyle şekillendirebilirsiniz.

kombin hazır

Beyaz ve krem tonlarının sadeliğinden yararlanın. İnci bir küpe veya kolye, beyaz ve krem tonlarını tamamlayan bir kahve renkli çanta ve ayakkabıyla, ev davetleriniz için hazırsınız.

cappmoda kombin

Kahveyi yalnızca çanta ve ayakkabı olarak değil, elbise ve kazak rengi olarak da kullanabilir hatta ton sür ton tarzını kullanıp tamamen kahvenin hakim olduğu bir kombin hazırlayabilirsiniz.

ŞIK DAVET ELBİSELERİ

özel davet kombinleri

DENİZ BUTİK: 110 TL - 140 TL

şık davet kombinleri

ZARA: 180 TL - 300 TL

bayan kıyafet kombinleri

ZARA: 180 TL - 300 TL

şık davet elbiseleri

TRENDYOL: 80 TL - 56 TL

şık elbise modelleri

TRENDYOL: 110 TL - 144 TL

davet kombini

DENİZ BUTİK: 65 TL - 80 TL

özel davet kombinleri

DENİZ BUTİK: 100 TL - 120 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar