Sosyal medyanın en sevdiği dizi karakterlerinden biri haline gelen Yıldız Argun, replikleri ve komik halleri kadar kıyafetleriyle de ilgi görüyor. Dizinin başrolü Eda Ece'nin giydiği kıyafetler büyük merak konusu. Herkes Yıldız Argun karakterinin giydiği kıyafetleri ve markalarını aratıyor. Peki Yıldız Argun için seçilen kıyafetler hangi marka ve fiyatları ne kadar? Sizler için Yıldız Argun'un kıyafetlerini derledik.

Yasak Elma dizisi, 3. sezonunda başrol karakteri Yıldız Argun ile daha çok dikkat çekmeye başladı. Yıldız Argun karakteri, komik ve kendine has hareketleriyle hikayeye de seyirciye de renk katmaya başladı. Sosyal medyada da oldukça ilgi gören Yıldız Argun, giydiği kıyafetlerle de büyük beğeni topluyor. Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız Argun, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisini sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Yıldız Argun'un kıyafetlerini ve Yasak Elma dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Yıldız Argun karakterinin giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer verdik. 

YASAK ELMA KIYAFETLERİ YILDIZ

yıldız argun kıyafetleri

Lidyana markasına ait olan bu ceket, 1.850 TL'den satışta. Yıldız Argun karakterinin en sevilen parçalarından biri.

yasak elma yıldız son bölüm kıyafetleri

Tercihi daima elbiseden yana olanların ilgisini çeken bu sarı elbisenin markası Oxxo. Fiyatı ise sadece 230 TL.

yasak elma kıyafetleri yıldız

Yıldız'ın giydiği simli iplik örme bluz, Trendyol'da 125 TL'den satışta. Siz de Yıldız Argun gibi, deri bir etek ile kombinleyebilirsiniz.

yasak elma son bölüm kıyafetleri

Yıldız Argun karakterinin tercih ettiği etek modellerinden biri olan haki deri midi etek de Trnedyol'da bulunuyor. Fiyatı 150 TL.

yasak elma son bölüm yıldız

Saks mavisi şerit detaylı bu bluz yalnızca 185 TL. Markası Trendyol. 

yıldız argun komik sahneler

Yıldız Argun karakterinde sıkça etek kombini görülüyor. Trendyol'a ait olan eteklerden ilki 185, ikincisi ise 200 TL.

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun en şık kazak etek kombinleri

İLİŞKİLİ HABER

2020 kayak kıyafeti modelleri ve fiyatları

BİR YORUM YAPIN 0