Sen Çal Kapımı dizisinin Eda'sı Hande Erçel'in dizi kıyafetleri

07 Ekim 2020, 08:19
Sen Çal Kapımı dizisinin Eda'sı Hande Erçel'in dizi kıyafetleri

Fox TV'nin gün birincisi yaz dizisi Sen Çal Kapımı, kısa sürede konusu karakterleriyle büyük ilgi topladı. Dizinin başrolü Hande Erçel'in giydiği kıyafetler, merak konusu oldu. Herkes Eda karakterinin giydiği kıyafetleri aratmaya başladı. Peki Eda karakteri için seçilen kıyafetler hangi marka ve fiyatları ne kadar? Sizler için Sen Çal Kapımı dizisinin Eda Yıldız'ının kıyafetlerini derledik.

Sen Çal Kapımı dizisi, başladığı ilk günden bu yana reytinglere damgasını vuruyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin'in başrolünde olduğu Sen Çal Kapımı, sadece konusuyla değil karakterlerin kıyafetleriyle de yoğun ilgi görüyor. Özellikle Hande Erçel'in canlandırdığı Eda karakteri, her bölümde farklı bir tarzı seyircinin beğenisine sunuyor. Dizinin sıkı takipçileri de Eda'nın kıyafetlerini ve Sen Çal Kapımı dizisinin kıyafet sponsorlarını Google üzerinden aratmaya başladı. İçeriğimiz içerisinde Eda karakterinin giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarına yer verdik. 

SEN ÇAL KAPIMI EDA KIYAFETLERİ

Erçel'in yeni sezon çekimlerinde giydiği tulum Nocturne markasına ait. Fiyatı ise 700 TL.

Erçel'in 11. bölümde giydiği davet elbisesi Sagaza markasına ait ve fiyatı 4.500 TL.

Erçel'in yine 11. bölümde giydiği fitili crop top parça bluz, Zara'ya ait. Bluz'un fiyatı ise 70 TL. Kodu: 5507/628.

Eda Yıldız karakterinin kırmızı tonda giydiği bu elbise modeli, Ju İstanbul markasına ait. Fiyatı ise 2.500 TL.

Eda'nın giydiği yüksek bel kısa şort pantolon Zara'ya ait. İnternetten de satışta olan şortun fiyatı 170 TL. Şortun kodu ise 9123 008 400.

 

 

 

 

 

Eda'nın bu şort üzerine giydiği siyah mayo, H6byhazalozman markasına ait. İnternet satışında Vicky Black Mayo adını taşıyan mayonun satış fiyatı 640 TL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Eda'nın Adl markası olan beyaz eteğinin üzerine giydiği bu leopar desenli mayo, Normaillot markasına ait. DESİRABLE MAYO adını taşıyan bu mayo, 1.800 TL'den satışta.

 

 

 

 

 

Eda'nın giydiği crop top üst ve yırtmaçlı etek, Thelatestthing markasına ait ve takım olarak satılıyor. İkili takım 325 TL'den satışta.

 

 

 

 

 

 

 

Eda'nın giydiği body Zara markasına ait ve 120 TL'den satışta. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar