Her genç kızın hayali olan ve evliliğin ilk adımlarında sayılan nişanda tercih edilen kıyafetler pandemiyle beraber değişti. Evlerde yapmaya başlanan nişanlılıklar tarlatanlar ve kabarık modeller yerine taşlı sade modellere, blackboy modellere bıraktı. Modacı Gökhan Beter 2021 yılına damga vuracak nişanlılık modellerini Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak'a gösterdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2021 söz ve nişanlık modellerinde kabarık modeller yerini tamamen sade midi boy olan nişanlık modelleri aldı. Kabarık  dönemin bitmesiyle birlikte nişan kıyafetleri seçimi de değişti. 1 yıla aşkın süredir salonların kapalı olması evliliği adım atan çiftlerin nişan törenlerini evde yapmasına vesile oldu. Aile arasında yapılan söz ve nişanda rahat olmak isteyen gelin adayları hakkını sade nişan kıyafetlerinden yana kullanıyor. Gelin hep birlikte 2021 yaz sezonunda modaya yön verecek söz ve nişan kıyafetlerini inceleyelim...

Evlenmeden önce gerçekleştirilen en özel günlerden biri de nişan törenidir. Genç bayanlar bu özel günde unutamayacakları güzellikte bir nişan kıyafeti seçmek ister. 

Söz ve nişan kıyafetlerinde sade modellerin yanı sıra taş yoğunluklu modeller tercih edilmektedir. 

Nişan elbiselerinde renk olarak en çok beğenilen renklerden biri mavi, buz mavisi, bej ve lacivert tonlarıdır.

Nişan töreninde de gelinlik formunda kıyafetler giymek isteyen kadınlar için, birbirinden çarpıcı nişanlık gelinlik modellerine imza atılıyor. 

Söz ve nişan kıyafetlerin bu sezon fiyatları ortalama 3 bin ile 6 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Klasik gelinlik formunda olan ancak renkleri ve süsleme detayları ile nikah gelinliklerinden ayrılan nişan gelinlikleri, buketlerle ve çeşitli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. 

İLİŞKİLİ HABER

Cilde kullanılmaması gereken ürünler neler? Cilde sürülmemesi gereken 5 malzeme

İLİŞKİLİ HABER

Güzel havalar şehri: Buenos Aires'te gezilecek yerler!

BİR YORUM YAPIN 0