Ofis şıklığı son yılların olmazsa olmazları arasında yer aldı. Moda da son yıllarda buna büyük önem veren parçalar üretildi. En çok kullanılan renkler ise siyah ve kahve renkleridir. O tonlarla yapılan kombinler ise karakteri daha baskın göstermenizi sağlar. Peki siyah ve kahve tonları nasıl kombinlenir? Ofis şıklığında siyah ve kahvenin uyumu

2021-2022 ofis şıklığına damga vuracak olan renkleri bir arada daha rahat kombinlemek için kısa tavsiyeler hazırladık. Ofis ortamında oturmuş bir çalışan karakterini yansıtmanın asıl yollarından biri olan kıyafetlerinize önem vermek için derlediğimiz kombinlerle şıklığınızı artırabilirsiniz. Kahve ve siyah tonlarını bir araya getirip daha şık bir kombin yakalayabilirsiniz. Sonbahar ve kış kreaksiyonlarında en çok tercih edilen renkler olan kahve, siyah ortamda göz alıcılığınız artar. 

siyah kahve kombin

SİYAH VE KAHVE TONLARI NASIL KOMBİNLENİR?

Bu iki renk bir araya gelince ofis şıklığının temelini oluşturur. Ancak yoğun olarak kullanıldığında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Onlardan biri de iki renk bir araya gelince mutlaka renklerden biri daha ağırlıkta olmalı eşit şekilde kullanıldığında kasıtlı yapılmış kombin gibi algılanır.

siyah kahve tonları kombin

Öte yandan etek ve gömlek kombin tercihinde eteğin kahve rengi gömleğin siyah olması kombinin daha şık olmasını sağlar. 

siyah kahve kombin

Kahve rengi tonlarını aynı seçmek yerine bir kombinde acı kahve ya da latte tonunun siyahla bir arada kullanılması düz kombin yerine daha cıvıl cıvıl görünüm olmasına yardımcı olur. 

siyah kahve kombin

Kahve rengi bir kombinde ara siyahları aksesuarlarla değerlendirebilirsiniz. Şal, fular, ayakkabı, çanta ya da takı bunları siyah kullanarak kahve kombininiz daha havalı olabilir.

İLİŞKİLİ HABER

Sivas nerededir? Sivas'ta gezilecek yerler nerelerdir? Sivas'a nasıl gidilir?

İLİŞKİLİ HABER

Jawline nedir ve Jawline nasıl yapılır? Jawline dolgusu geçici midir?

İLİŞKİLİ HABER

Bebeklere inek sütü mü keçi sütü mü? Bebeklere hangi süt içirilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Parke nedir? Laminant nedir? Laminant parke ve lamine parke arasındaki fark

BİR YORUM YAPIN 0