İzlediğimiz yapımların modaya yön verdiği değiştirilemez bir gerçekken, hobileri ve kıyafet seçimlerini de şekillendirebiliyor. Buna örnek olarak geçtiğimiz aylarda bir dijital izleyici platformunda izleyiciyle buluşan 'Bridgerton' dizisindeki kostümlerin korse formu dikkatlerden kaçmadı. Peki korse modası yeniden podyumlara ve sokak modasına geri döner mi?

Dijital ortamda yayınlanan her şeyin modaya yön verdiği bu dönemde geçmiş ve geleceğin parçalarını birleştirerek yeni dönemin stilleri vitrinlerde yer almaya başladı. Her geçen gün sokak stiline yeni tarzlar katılırken son zamanlarda 16. ve 17. yüzyılların kraliyetini anımsatan korse modelleri tasarımcıların radarına girdi. Her ne kadar korse hakkında hala insan vücudunda belli hasarları yol açtığı konusunda tartışmalar yaşansa da akıllara, yeni dönemin sokak stiline adını yazdırır mı sorusu geliyor.

Prada 2022 sonbahar/kış

İLİŞKİLİ HABERModada yeni akım! Denizanası trendi

AKSESUAR OLARAK TERCİH EDİLİYOR

Sophia Loren ve Madonna gibi yıldızlarla popüler olan 16. yüzyıldan beri varlığını koruyan korselerin her döneme adapte olacağı düşünülüyor.

Jeremy Moeller

Günümüzde birçok kadın tarafından eski formlarıyla tercih edilmese de aksesuar olarak modern dünyanın içinde varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Edward Berthelot

Dünyaca ünlü sayılı markalar modanın yeni döneminde sokak stiline ayak uyduracak korseleri, koleksiyonuna katarak dış giyimin gücünü elinde tutmayı başarıyor.

Christian Vierig

Günümüzde 16. yüzyılın anısını barındıran korse modelleri tekrar sokaklara çıkar mı?

sizce korseler yeniden moda olur mu?

İLİŞKİLİ HABER

Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

BİR YORUM YAPIN 0