Sıcak havaların gelmesiyle beraber giyim tercihleri değişirken tatil havasını yansıtan hasır çantalar da bu yıla damgasını vurmak için vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu sezon göze çarpan detaylar arasında hasır çantalarda yer alıyor. Peki 2022 hasır çanta modelleri arasında neler var?

Deniz ve kum temalı kombinasyonları tamamlayıcı bir imajla karşımıza çıkan hasır çantaları, yalnızca tatil bölgelerinde görmüyoruz. Kadınların artık neredeyse tüm yaz kombinleriyle buluşturdukları bu çantalar her boy ve modeldeki üretimleriyle şık bir tatil havası katıyor. 70'li yılların imgesel dokusunu gördüğümüz hasır çantalar, her yıl gözde aksesuarlar arasında. Kadınların stiline bohem bir hava katarak birçok markanın aksesuar alanlarının baş tacı olmuşken, kombinleri de süslemeye başladı. Kadınların şimdiden tatil havasına girdiği şu günlerde hasır çantalar modellerine veya renklerine göre, giyilen kıyafetlere veya ufak aksesuarlara bile vintage bir görünüm sunuyor. Farklı tasarımlarla trend listelerine adını yeniden yazdıran bu çantalar, modanın şekillendiği son yıllarda, tatil havasından aşıp spor veya casual dışında klasik giyime bile hitap edebilecek özelliklere sahip oldu. Şimdiden tatil hazırlıklarına başlayan veya da iş yoğunluğu nedeniyle yalnızca hafta sonu programları için kendi, ailesine ve arkadaşlarına vakit ayırabilenler için 2022 yılına damgasını vuracak hasır çanta modellerini derledik. İşte 2022 yazına damgasını vuracak hasır çanta trendi.

hasır çanta modası

HASIR ÇANTA MODELLERİ 2022!

Hemen her kıyafetinize uydurabileceğiniz hasır çantalar modelleri ve renkleriyle göz kamaştırıyor. Siz de kombinlerinize farklı bir stil yansıtmak istiyorsanız şu anda aksesuarlar trendlerinde zirve yapan farklı markalardan derlediğimiz hasır çantalara göz atabilirsiniz. İşte 2022 yılına damgasını vuracak en şık hasır çanta modelleri.

Farklı boyutlarda hasır çanta modelleri

İLİŞKİLİ HABERModaya yön verecek cam çanta trendi! 2022'ye damgasını vuracak

Her yıl model ve renk değişikliği yapan çantalar hasır ipliğiyle şekillenip omuzlarda yerini almaya başladı. Öte yandan 7'den 70'e hitap etme gücüne sahip olan giyim markaları koleksiyonlarındaki aksesuarlarda çığır açmaya devam ediyor.

Hasır Çanta modelleri

zara hasır çanta modelleri

H&M hasır çanta modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Kilo kaybı neden kalıcı olmuyor?Kalıcı kilo vermenin 5 önemli kuralı!1 ayda kaç kilo verilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Bol pantolon trendi! 2022 yılının en şık bol pantolon modelleri

İLİŞKİLİ HABER

2022 Eurovision İkinci Yarı Finali ne zaman, hangi kanalda? Eurovision finali ne zaman?

BİR YORUM YAPIN 0