Paylaşmalara doyamadı! Yasemin Özilhan'ın Maldivler'de giydiği elbise olay oldu

Bir dönemin reyting rekorl​arı kıran dizisi Doktorlar'da 'Ela' karakteriyle tanınan Yasemin Özilhan, Maldivler'de yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Lüks yaşantısına dair sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde eşinin kendisi için hazırladığı doğum günü organizasyonu ile dikkat çekmişti.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Yasemin Özilhan, ünlü iş adamı İzzet Özilhan ile evliliğinin ardından oyunculuk kariyerine ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde eşi ve kızlarıyla birlikte Maldivler'e tatile giden ünlü oyuncu, eşinin ona özel olarak hazırladığı doğum günü organizasyonunu paylaşarak dikkatleri üzerine toplamıştı. Ünlü oyuncu bu kez tatilde giydiği bir elbise ile gündeme geldi. 

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan

BİNLERCE YORUM ALDI!

Gelinliği andıran uzun elbisesiyle okyanus kıyısında poz veren ünlü oyuncu, takipçileri tarafından kısa süre içerisinde büyük beğeni aldı. Taş rengindeki kuyruklu elbisesini gold detaylı aksesuarları ve doğal tonlarda yaptığı makyaj ile kombinleyen Yasemin Özilhan, saçlarını da açık ve dalgalı bir modelde kullanmayı tercih etti. Ünlü oyuncunun paylaşımının ardından elbisesinin değeri ise sosyal medyada merak konusu oldu. 

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan

FİYATI OLAY OLDU!

Zarif görünümüyle büyük beğeni alan payet işlemeli ekru jarse elbisenin Generation78 markasına ait olduğu ve fiyatının ise 9.000,00 TL olduğu öğrenildi. 

İşte, Yasemin Özilhan'ın o paylaşımları...

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan

Şarkıcı Bengü'den çok konuşulan estetik açıklaması! "Kaz ayaklarımı seviyorum"

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Bengü'den çok konuşulan estetik açıklaması! "Kaz ayaklarımı seviyorum"
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

hayran 3 ay önce

Estetik çirkini olunca elbisede yakışmıyor.Eski hali on kat daha güzeldi.