Sen Anlat Karadeniz adlı yeni dizinin güzel ve başarılı oyuncusu İrem Helvacıoğlu, oyunculuk kariyerinin daha çok başındayken izleyenler tarafından merak edilen isim oldu. Sosyal medyadaki Sen Anlat Karadeniz dizisinin sosyal çalışması ile yeniden gündem olan Helvacıoğlu şuan Google'de en çok aratılan oyuncu oldu. Peki İrem Helvacıoğlu aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Sizler için bu soruları cevapladık.

ATV ekranlarının yeni ve iddialı dizisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisi hem konusu hem de başarılı oyuncu kadrosu ile izleyicilerin beğenisini kazandı. Ünlü yönetmen Osman Sınav imzalı dizinin başrol oyuncularından İrem Helvacıoğlu, dizinin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Peki İrem Helvacıoğlu kimdir?

irem helvacıoglu

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara'lı olan oyuncu uzun yıllar Almanya'da kalmıştır. İrem Helvacıoğlu, oyunculuğa ve tiyatroya olan ilgisi sayesinde Türkiye'ye dönüşünün ardından Müjdat Gezen Sanar Merkezinde Konservatuar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamlamasının ardından oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Buradaki performansından dolayı oldukça beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu,2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

irem helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de Nefes karakterini canlandırıyor. Nefes, 24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış, acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın rolünü canlandırmaktadır.

İrem Helvacıoğlu'nun oynadığı diziler;

Behzat Ç .BirAnkara Polisiyesi

Muhteşem Yüzyıl

Kurtlar Vadisi Pusu

Güneşin Kızları

Sen Anlat Karadeniz

İLİŞKİLİ HABER

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Yangaz ne demek? Sen Anlat Karadeniz'in Yangazları kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü sanatçı Neşe Karaböcek'in oğlu son yolculuğuna uğurlandı

İLİŞKİLİ HABER

Yılın davası yine ertelendi! Berkay ve Arda Turan duruşmasında ilk açıklama...

BİR YORUM YAPIN 174

beren 2 yıl önce

irem ablayı çok seviyorum

Toplam 1 beğeni

Emineefeyoncafunda 2 yıl önce

İrem abla çok guzelsin benım annemın gozlerı de yeşil Sen Anlat Karadenizin yeşil gozlu guzel Nefesisin seni çok seviyoruz

Toplam 1 beğeni

Emineefeyoncafunda 2 yıl önce

Nefes kaptan Asiye Reis veSen Anlat Karadeniz sizi çok seviyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz çok guzelsiniz

Toplam 1 beğeni

Emineefeyoncafunda 2 yıl önce

Bizum guzel Nefesumuz

EmineEfeYoncaFunda 2 yıl önce

İrem abla ve Ulaş abi sizi çok seviyoruz Sen Anlat Karadenizi severek izliyoruz Nefes kaptan ve Tahir kaptan çok guzelsiniz başarılarınızın devamını diliyoruz

Yorumların Tümünü Okuyun