Malkoçoğlu'ndan sevindiren fotoğraf geldi

09 Ağustos 2018, 09:18
Malkoçoğlu'ndan sevindiren fotoğraf geldi

Tatil yaparken aniden rahatsızlanan Türk Sinemasını'nın büyük ustası Cüneyt Arkın'dan sevenleri için moral fotoğraf geldi.

Malkoçoğlu lakaplı büyük aktör Cüneyt Arkın Silivride ki yazlığında tatil yaparken rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Bu süreçte hep yanında olan dostu Yılmaz Ulusoy için Arkın, ''Hayatta attığım her adımda önce eşim Betül’ün sonra Yılmaz dostumun katkısı var” dedi.

Usta aktörün sağlık durumuyla yakından ilgilenen Ulusoy ise “Kendisini sık sık ziyaret ederek, eski günleri yad edeceğiz. Cüneyt hayata da, sevdiklerine de çok bağlıdır. Bizi bırakıp gitmez. O hepimizin Malkoçoğlu’su. Cüneyt Bey memleket meseleleriyle yakından ilgilidir. Her zaman çok vatanperver bir insan olmuştur… Kendisine bu karakterinden dolayı dört kez milletvekilliği teklifi geldi ancak hep uzak durmasını tavsiye ettim. Çünkü o bütün Türkiye’nin sevgilisi. O da hak verdi ve hiç siyasete girmedi. İyi de etti” ifadelerini kullandı. 

Doktorları, Cüneyt Arkın'ın hem kalbi hem de akciğerinde sıkıntı olduğunu ve ciddi bir şekilde tedavisinin sürdüğünü ayrıca sağlık durumunun iyi gittiğini söyledi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar