Netflix'in 14 Aralık’ta tüm dünya buluşacağı ilk Türk orijinal dizi Hakan: Muhafız'ın 2. sezon anlaşması da tamamlandı. İşte,haberin detayları...

Başrolde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı fantastik drama tadındaki dizinin ayrıntıları, Çırağan Sarayı'nda kurulan basın toplantısında aktarıldı.

Hiç görülmeyen bir ilk ekranlara yansıtan Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, "İstanbul'la ilgili bir hikayeyi anlatabilmek bizim için çok önemli. Bu dizide İstanbul ve Türkiye, daha önce hiç görülmemiş bir biçimde görülebiliyor. İnanılmaz bir ekiple çalıştık. Kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Dünyanın her yerindeki izleyicilerin bu yapımı çok seveceğini düşünüyoruz. 190 ülkede 137 milyon kişiye bu diziyi izlettiğimizde çok olumlu tepkiler alacağını düşünüyoruz" sözleriyle yorumladı.

Luegenbiehl, 2019'da yayınlanacak 2.sezon için Engin Öztürk ve Boran Kuzum'un kadroya dahil olan dizinin konusu ile alakalı "Sıradan bir hayatı olan genç Hakan'ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul'u korumak zorunda olduğunu öğrenir ve yaşantısı bir anda altüst olur. Kendisini epik bir maceranın içinde bulan Hakan, ondan beklenen şekilde son muhafız olma yoluna girer. Hakan, doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle bambaşka bir dünyaya adım atar" ifadeleriyle açıklamada bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Tüm Asya ülkeleri Türk filmlerini konuşacak!

İLİŞKİLİ HABER

TRT'den yeni dizi müjdesi: Sıfır Noktası

İLİŞKİLİ HABER

Kafalar Karışık filminin afişi sosyal medyayı karıştırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'tan kadınlarla beraber anlamlı ziyaret

İLİŞKİLİ HABER

Neslihan Atagül sırrını açıkladı!

BİR YORUM YAPIN 0