Bim 28 Ocak 2022 aktüel kataloğuna ait detayların sosyal medyaya düşmesinin ardından yeni Bim aktüel ürünleri nelerden oluştuğu belli oldu. Peki 28 Ocak 2022 Bim kataloğunda neler var? 28 Ocak 2022 Cuma günü Bim market müşterileri hangi ürünlerle karşılaşacaklar?

Bim 28 Ocak 2022 aktüel kataloğunun yeni kampanya döneminde geçerli ürünlerine ait görsel detaylarının bir çok Sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılmasının ardından yeni dönem Bim aktüel ürünleri detayları ortaya çıktı. Peki 28 Ocak 2022 Bim kataloğunda neler var? 28 Ocak 2022 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi ürünler karşılayacak? Bim 28 Ocak kataloğuna göre reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel ürünler neler? İşte bu soruların cevabı:

Yeni Bim aktüel ürünler kataloğu olan 28 Ocak 2022 Cuma tarihli ilk sayfasındaki indirimli ürünleri incelediğimizde 4 çekirdekli işlemci sayesinde hızlı performansa sahip, ultra slim frame ince çerçeve, kablosuz görüntü aktarma ve optik ses çıkışı, Eba tv uyumlu, tek kumanda özelliği, mouse ve klavye kullanımı ile 2 yıl Sunny tarafından servis garantili olan Woon 49 İnç Full Hd Uydulu Smart Led TV 4499 TL.

  • Ücretsiz kurulum 2 yıl garantili kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile 3 kademeli hıza sahip Davlumbaz 399 TL.
  • Gaz emniyet sistemli, otomatik çakmaklı, paslanmaz emayeli Ankastre Ocak ve fırından oluşan Kumtel Siyah Cam Ankastre Set 2299 TL.
  • Otomatik ısı kontrol ve 2 kademeli güç kaynaklı Kumtel Dikey Isıtıcı 399 TL.
  • Farklı kademede kullanım seçeneğine sahip olan Kumtel Fanlı Isıtıcı 149 TL.

Bu Hafta Bimde geçerli olacak yeni 28 Ocak 2022 Bim aktüel kataloğunda yer alan Elektrikli ev aletleri ise; AC motor, çelik uc ve bıçaklara sahip olan tam 4 yıl garantili olarak satışa sunulacak ChefsPro Blender Set 229 TL.

  • Fakir markası ile 2 yıl garantili çift cidarlı paslanmaz çelik termos bardaklı, kolay çıkan ve yıkanabilir filtreli, 3 saate kadar sıcak tutma özelliği ile Termoslu Filtre Kahve Makinesi 279 TL.
  • Yeni Bim kataloğu içinde bu hafta dikkat çeken fırsat ürünü Spor severlerin ilgi göstereceği bir ürün.
  • Tek pencereli Lcd ekranlı, 8 seviye ayarlanan pedal dirençli, hız, zaman, mesafe, kalori ve nabız ölçme gibi harika fonksiyonlara sahip 2 yıl garanti kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile satışa sunulacak olan Voit Manyetik Eliptik Bisiklet 2299 TL.

BİM SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR?

A101, BİM, ŞOK cumartesi günleri hafta içinde olduğu gibi 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek. Pazar günlerinde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılar 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. 

İLİŞKİLİ HABER

A101'de bu hafta neler var? A 101 20 Ocak kataloğu indirimli ürünleri nelerdir?

BİR YORUM YAPIN 196

Hasan 21 saat önce

Neresi ucuz bunların...

Toplam 3 beğeni

kafkas 1 hafta önce

spotmu yiyip içiyoruz milletin akılıyla dalgamı geçiyorsunuz,spotun kar marjı yüksek tabi yalandan indirim yaptık falan filan;hani temel ihtiyaç malları?

Toplam 6 beğeni

Sibel 3 hafta önce

Kumtel cam ankastre set gelsin istiyorum artık bıktım ya

Toplam 2 beğeni

ismail 4 hafta önce

gıda da hani indirim toz deterjanda hani indirim şeker de hani indirim

Toplam 9 beğeni

dursun 1 ay önce

bunlar yalan satıyorlar. mesela a101 kşar peyniri indirimde reklamı var ama rafta yok az önce bitti yalanını satıyorlar dikkat çekip müşteri getirmek gelende onu bulamayınca yanındakini alsın diye hepsinde yahudi kafası dönüyor hile yalan dolan.

Toplam 26 beğeni

İsimsiz adam 4 gün önce

sabah açılışta gidip alman lazım.ürünler kısıtlı sayıda geliyor.dükkanlar açılmadan millet sıraya giriyor sabah.anladın mı ?

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun