A101 marketlerinde vatandaşı sevindiren eve teslim dönemlerinden sonra şimdiden vatandaşın cüzdanını düşünen indirimlerle her hafta rafları ve poşetleri doldurmakta. Bunun yanı sıra A101 beyaz eşyalarda ücretsiz teslimat ve kurulum devrini başlatarak müşteri memnuniyetini artırdı. Kış indirimleriyle cezbetmeye geliyor. A 101 20 Ocak kataloğu indirimli ürünleri nelerdir?

Teknolojik aletlerden ev eşyalarına ve gıda ürünlerine kadar indirimli ürünlerle vatandaşın cüzdanına hitap eden A 101 her hafta olduğu gibi yine seçili ürünleri bir araya getirdi. Çeyiz hazırlığı yapanlar ya da evini yenileyenlerin yanı sıra aniden beyaz eşya değiştirmek isteyenler içinde uygun fiyatlı satışa sundu. Özellikle kış aylarında mutfaklara hitap eden gıda ürünleriyle daha cazip hale geldi. Pandemiden bu yana eve teslim seçeneğiyle de daha kolay teslimat sağlıyor. 

A101 20 Ocak aktüel kataloğunu incelediğimizde yeni indirim döneminde bir birinden harika ürünlerin siz değerli müşterilere sunulduğunu görüyoruz. Bu ürünler arasında elektronikten beyaz eşyaya, elektrikli ev aletlerinden tekstile, çok amaçlı ürünlerden spor aletlerine, tekstil ürünlerinden züccaciyeye bir çok ürün kampanya listesinde epeyce yer alıyor. Bunun yanı sıra süslerle yılın son günlerini dev indirimlerle kapatıyor. 

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

a 101 20 ocak katalog

İLİŞKİLİ HABER

Bim'de büyük indirim başladı: Bim 25 Ocak 2022 aktüel ürünler kataloğunda neler var?

İLİŞKİLİ HABER

ŞOK 19-25 Ocak 2022 aktüel ürünler kataloğu: Bu hafta ŞOK market indirimli ürünler neler?

BİR YORUM YAPIN 23

ÖMER 4 hafta önce

Neden bulunduğum bayiinin reyonunda 5 lt yağ fiyatı olduğu halde raf boş? Ve neden yağ fiyatları olması gereken seviyeye getirilmiyor? Ve neden bu tarz marketler daha caydırıcı şekilde denetlenmiyor?

Toplam 4 beğeni

Öykü 7 ay önce

Mini fırın bölmeli dolap gelsin

Aninom 7 ay önce

Bir. Şey. Analamadım. Ayrıca. Ne. Beyendim. Ne. De. Anlamadımmmmmm

Toplam 1 beğeni

Sema 8 ay önce

Dikiş makinesi istiyoruz

Toplam 2 beğeni

Dilanur 8 ay önce

Dikiş makinesi gelsinnnn

Toplam 3 beğeni

başka 3 hafta önce

tamam

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun