Emine Erdoğan: Kadın ruhu enerjidir

Cemal Reşit Rey Konser salonunda düzenlenen etkinlikte "Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar" ödülleri sahiplerini buldu. Katılımcılar arasında Emine Erdoğan'da vardı.

Türkiye Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından bu yıl 2.'si yapılan "Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar" ödülleri programına katıldı.

emine erdoğan

emine erdoğan

Erdoğan, kürsüye çıkarak "Kadın ruhu, baştan aşağı enerji, fikriyatı ise tabii kaynaktır. Bu enerjinin ve tabii kaynağın işin içine girmediği her alan, bir kör noktaya dönüşür" dedi. Kız çocuklarının bilime yönlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken Erdoğan, şöyle devam etti: "Anne baba olarak çocuklarımıza yapabileceğimiz en büyük katkı, onların hayallerine yatırım yapmak ve onları yüreklendirmektir. Bu nedenle onlara, dünyanın dertlerine çözüm üretecek işleri başarmanın, cinsiyet değil, inanç meselesi olduğunu anlatın. Bu akşam burada gördüğümüz başarılı kadınlar da bunun ispatıdır. Enerji sektörünün farklı alanlarında ortaya koydukları çalışmalar, hepimizi gururlandırmaktadır" açıklamalarında bulundu.

emine erdoğan

emine erdoğan

Mustafa Uslu aynı gün hem baba hem de dede oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Uslu aynı gün hem baba hem de dede oldu!

BİR YORUM YAPIN 0