Ünlü şarkıcıdan ABD'ye Filistin tepkisi: Utanç verici...

26 Mart 2019, 09:01
Ünlü şarkıcıdan ABD'ye Filistin tepkisi: Utanç verici...

ABD'li şarkıcı Della Miles, sosyal medya hesabından Filistin'e destek veren bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda şarkıcı ABD'ye sert tepki verdi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın "Golan Tepeleri üzerinde İsrail'in egemenliğini resmen tanıdığını" ilan ederek başkanlık kararını imzalaması ve akşam saatlerinde İsrail güçlerinin abluka altındaki Gazze Şeridi'ni vurmaya başlaması üzerine ünlü şarkıcı, Instagram hesabından şunları paylaştı:

"Bu utanç verici ve haksız Amerikan kararından dolayı kim bilir kaç masum Filistinli çocuk ailelerinden kopacak? Golan Tepeleri'nin tek ve gerçek sahibi hiç şüphesiz Allah'tır. Allah sizinle beraber Filistin… Allah sabırlı olanları sever. Şimdi Filistin için sabırlı olmanın zamanı. Kalbim seninle atıyor Filistin."


Michael Jackson başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapan Miles, kısa bir süre önce ziyaret için geldiği Türkiye'de Müslüman olduğunu açıklamıştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • İzmir Kadir 1 yıl önce Şikayet Et
  Yürekli güzel kadın Sen den Allah razı olsun. Müslüman ve mazlum yanında demişsin yolun açık olsun. Filistin halkı ve bütün müslüman insanlar benim kardeşim dir.
  Cevapla
 • Hiç Kimse 1 yıl önce Şikayet Et
  Müslümanlar olarak samimi ve dürüst olursak Allah onları birbirine düşürecektir kuşkunuz olmasın ama malesef dürüst ve samimi değiliz üç günlük dünyada üç kuruş menfaat için dürüstlüğümüzden ve samimiyetimizden ödün veriyoruz.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Amim Allah senden razı olsun
  Cevapla
 • ist 1 yıl önce Şikayet Et
  abd milletinden yüz milyonda bir insan çıkıyomuş demek,helal olsun.
  Cevapla
 • mişmiş 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun.
  Cevapla