Cumhurbaşkanlığı, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamı dolayısıyla bir klip çalışmasına imza attı. Haldun Dormen, Nevra Serezli, Oya Başar, Nurseli İdiz, Tamer Karadağlı, Doğa Rutkay Kamal ve Nilgün Belgün gibi isimlerin yer aldığı klipte, güne özel olarak hazırlanan 'Sanat Varsa Hayat Var' şarkısı okundu.

Bugün Dünya Tiyatrolar Günü. Cumhurbaşkanlığı, bugüne özel yapmış olduğu bir klip çalışmasını sosyal medya üzerinden paylaştı. Cumhurbaşkanlığınca hazırlanan video klipte; Nilgün Belgün, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Nevra Serezli, Suna Keskin, Nurseli İdiz, Oya Başar, Hakan Altuner, Kerem Atabeyoğlu, Tamer Karadağlı, Gülen Karaman, Doğa Rutkay, Şebnem Özinal, İrfan Kangı, Ümit Kantarcılar, Merve Sevi, Damla Cercisoğlu yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Twitter hesabı üzerinden Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla hazırlanan ve ünlü tiyatro sanatçılarının birlikte söylediği, "Sanat varsa hayat var, hayat varsa sanat var" vurgusu yapılan klibi paylaştı ve Dünya Tiyatrolar Günü'nü kutladı.

İŞTE O KLİP;

İLİŞKİLİ HABER

Usta sanatçı Kayahan doğum gününde anıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Cansu Dere'den yıllar sonra şoke eden Mehmet Akif Alakurt itirafı

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan Balkan ve Rumeli Kadınları ile buluştu

BİR YORUM YAPIN 0