Cumhurbaşkanlığı'ndan sanatçılarla Dünya Tiyatrolar Günü'ne özel klip!

27 Mart 2019, 10:22
Cumhurbaşkanlığı'ndan sanatçılarla Dünya Tiyatrolar Günü'ne özel klip!

Cumhurbaşkanlığı, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamı dolayısıyla bir klip çalışmasına imza attı. Haldun Dormen, Nevra Serezli, Oya Başar, Nurseli İdiz, Tamer Karadağlı, Doğa Rutkay Kamal ve Nilgün Belgün gibi isimlerin yer aldığı klipte, güne özel olarak hazırlanan 'Sanat Varsa Hayat Var' şarkısı okundu.

Bugün Dünya Tiyatrolar Günü. Cumhurbaşkanlığı, bugüne özel yapmış olduğu bir klip çalışmasını sosyal medya üzerinden paylaştı. Cumhurbaşkanlığınca hazırlanan video klipte; Nilgün Belgün, Haldun Dormen, Göksel Kortay, Nevra Serezli, Suna Keskin, Nurseli İdiz, Oya Başar, Hakan Altuner, Kerem Atabeyoğlu, Tamer Karadağlı, Gülen Karaman, Doğa Rutkay, Şebnem Özinal, İrfan Kangı, Ümit Kantarcılar, Merve Sevi, Damla Cercisoğlu yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Twitter hesabı üzerinden Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla hazırlanan ve ünlü tiyatro sanatçılarının birlikte söylediği, "Sanat varsa hayat var, hayat varsa sanat var" vurgusu yapılan klibi paylaştı ve Dünya Tiyatrolar Günü'nü kutladı.

İŞTE O KLİP;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar