Ailecek evde izlenebilecek animasyon filmleri

Canınız sıkıldığında veya değişik bir etkinlik yapmak istediğinizde filmler gününüzü kurtarabilir. Oscar ödülü almış ve bu zamana kadar eskimeyen filmleri sizler için derledik. En iyi film listeleri nelerdir? İşte, en iyi film listeleri...

Komedi filmleri hem hoş vakit geçirmenize hem de mutluluk hormonunun salgılanmasına yarar sağlayan bir faktör olabilir. Yüksek puan değeri ve yorumlara bakılarak seçtiğimiz komedi filmlerin konusunu sizler için açıklıyoruz. Tanınmış ünlü oyunculardan oluşan mükellef kadro neşenize neşe katacak. İşte, sizler için özenle hazırlanan ailecek izlenecek film listeleri...

AİLECEK İZLENECEK KOMEDİ FİLMLERİ

İyi bir dinazor

İyi bir dinazor

Dinozorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamasını ve insanların hala dinozorlarla birlikte yaşadığını anlatan neşeli bir aile filmi olan İyi Bir Dinazor, sizi Arlo isimli bir Apatozorun sıra dışı bir arkadaş edindiği dinozorlar dünyasında destansı bir yolculuğa çıkartacak.

Müthiş Dadı

Müthiş Dadı

Ünlü aktör Robin Williams'ın en çok sevilen gözde filmlerinden biri olan Müthiş Dadı aileniz ile izleyeceğiniz filmler arasında. Eşinden boşanan Daniel( Robin Williams), eşinin çocuklarına baktırmak üzere dadı arayışına girdiğini öğrenir. Ve çocuklarıyla çok fazla zaman geçirmek için dadı iş başvurusuna gitmeye karar verir.

Bir Çılgının İçinde

Bir Çılgının İçinde

Dünyaca sevilen komedyen aktör Eddie Murphy, Bir Çılgının İçinde filmde, insan görünümünde bir uzay gemisi olarak karşınıza çıkıyor. Bir aile ile tesadüf eseri karşılaşan ve minik çocuğun sevdiği arkadaşı haline gelen Murphy, insanları nasıl anlamalı? Kendini insanlara nasıl anlatmalıdır?

Benim Küçük Gün Işığım

Benim Küçük Gün Işığım

2007 yapımı olan Benim Küçük Gün Işığım filminde, oldukça garip ama şirin bir aile bağına şahit olacaksınız. Hoover ailesinin tombul minik kızları, hayalinin güzellik yarışmasını katılmaya hak kazanmıştır. Ülkenin bir diğer yakasında düzenlenecek bu yarışmaya, eski bir minibüsle yola çıkan bu garip aileyi neler bekliyor? 

Dick ve Jane İş Başında

Dick ve Jane İş Başında

Komedi filmlerinin tanınmış yüzü olan Jim Carey, ilgi çekici film içeriği taşıyan komedi filmi ile size ve ailenize hoş vakit yaşatacak. Dick ve Jane İş Başında filminde; Dick (Jim Carey) ve eşi Jane (Tea Leoni) birbirlerine çok seven bir çifttir. Dick'in işinde yükselmesi sürpriz haberinden sonra Jane işinden ayrılır ve evindeki eski mobilyaları yenilemek için bir çok yerden alışveriş yapmaya başlar. Ancak ertesi gün Dick'in çalıştığı şirketin batma haberiyle ne yapacaklarını bilemezler. Dick ve Jane'in eve haciz gelmesini önlemek için para kazanacak yollar bulmaları gerekmektedir. Gelişi güzel işlere başvurup aynı gün kovulmaları komik sahneleri de beraberinde getirecek.

Okul Gezisi

Okul Gezisi

Ünlü oyuncu Martin Lawrence'i, Okul Gezisi filminde aşırı korumacı baba rolünde izleyeceksiniz. Kızı Melanie üniversiteye gideceği zaman baba James de onunla gitmek ister ancak yanlış yola saparlar. Melanie’nin hayalini kurduğu yolculuk tuhaf bir maceraya dönüşür. Baba ve kız bu çılgın yolculukta birbirlerini anlama şansını da yakalayabilecek  mi?

Cesur Kız

Cesur Kız

Ailenizle izleyip keyif alabileceğiniz bir animasyon filmi Cesur Kız olabilir. Cesur Kız Merida, kahraman olmak ülkesi için savaşmak ve okçulukta iyi olan bir kızdır. Ancak annesinin onu evlendirme isteğinden sıkılan Merida, bir gün bir cadı ile karşılaşır ve cadıdan annesinin evlilik düşüncesini tersine çevirmesini ister ancak cadının tel yaptığı Merida'nın annesini bir ayıya çevirmektir.

Afacanlar Yuvada

Afacanlar Yuvada

Afacanlar Yuvada filminin baş rolünü çeken başarılı komedyen Edi Murphy, başarılı bir reklamcıyken projesinin beğenilmemesi üzerine işten kovulur. Evini bir çocuk bakım evine çevirmek isteyen Charlie, sizce bu işin üstesinden gelecek mi?

Ejderhanı nasıl eğitirsin?

Ejderhanı nasıl eğitirsin?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin adlı ünlü başarılı animasyon filmi ilginç konusuyla sizleri içine çekecek. Ailenizle birlikte izleyeceğiniz oldukça keyifli bu filmde; Viking ailesinin biricik oğlu Hıçkıdık'ın cesaretsiz olmasından dolayı kendini babasına kanıtlamak için o ülkede en zararlı ejderhayı öldürüp tüm halka gösterme çabasını ve en sonunda ejderha ile büyük bir dostluğa adım atmasına tanık olacaksınız.

BİR YORUM YAPIN 0