Semiha Yıldırım ilk kez konuştu: Beni çok rencide ettiler!

12 Haziran 2019, 13:24
Semiha Yıldırım ilk kez konuştu: Beni çok rencide ettiler!

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, bir itirafta bulundu. Yıldırım, sosyal medyadaki çirkin paylaşımlardan dolayı çok üzüldüğünü belirtti.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, sessizliğini sonlandırdı. Aynı zamanda bir öğretmen de olan Yıldırım, bir süre önce sosyal medya üzerinde yapılan aşağılık ve çirkin davranışlar hakkında konuştu. Yıldırım, yapılan bu paylaşımlardan dolayı üzüntüsünü dile getirerek, "Beni çok suçladılar, çok rencide ettiler. Üç gün kendi telefonumu da evin telefonunu da açmadım." dedi. 

semiha yıldırım binali yıldırım

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • MERAL 1 yıl önce Şikayet Et
  Semiha hocam siz öyle hanımefendi vakar sabırlı ve tatlısınız ki o kendini bilmezler aslında farkında olmadan sizin kalitenizi ortaya çıkardılar ben hep Yorumlara favorim Semiha öğretmen yazmışımdır .Siz çok güzel bir duruş sergilediniz ve bu duruşunuzla gönülleri fethettiniz sizi seviyoruz Semiha öğretmenim
  Cevapla
 • netce 1 yıl önce Şikayet Et
  O çirkin yorumları yapanlar kendilerinden bahsetmişler aslında.
  Cevapla
 • Gurbetci 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz bu milletin Semiha ögretmenisiniz Annesisiniz ablasısınız kötü söz sahibine yakışır cigeri beş para etmez insan müsveddeleri için üzüldügünüze degmez.
  Cevapla