İstanbul'da ucuz çeyizlik alacağınız yerler

22 Ekim 2019, 07:33
İstanbul'da ucuz çeyizlik alacağınız yerler

İstanbul'da birden çok çeyizlik alınan mekan seçenekleri bulunmaktadır.Bunların arasında popüler oldukları kadar ekonomik olan yerler de vardır. Sizlerin için İstanbul'da çeyizlik alacağınız yerleri listeliyoruz...İşte, İstanbul'da çeyizlik alacağınız yerler...

Kadınların en fazla zevk aldığı alışverişlerden birisi şüphesiz çeyizlik alışverişidir. Yaz aylarına yakın özellikle ayrı bir keyif olan seçmece çeyizlik alışverişi geçmişten günümüze kadar dayanan bir adet haline geldi. Nikah ve nişan bohçasında olması gerekenler haberimiz için tıklayınız. İstanbul'da yaşayanlar veya İstanbul'da yaşamaya başlayacak olanlara yardımcı olmak adına derlediğimiz İstanbul'da çeyizlik alınacak yerler haberimizin içeriğine alt sayfamızdan göz atabilirsiniz...

İSTANBUL'DA ÇEYİZLİK ALINACAK YERLER

Mısır Çarşısı- Eminönü

Eminönü'nde bulunan Mısır Çarşısı çeşit çeşit çeyizlik seçenekleriyle ünlü yerlerden biridir. Burada aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Eminönü Mahmutlar Çarşısı

Eminönü civarında bulunan Mahmutpaşa Çarşısı Mısır Çarşının emsali olarak görülmektedir. Bu meşhur Mahmutpaşa Çarşısı yokuşunda dilediğiniz çeyizlikleri bulabilirsiniz.

Fatih Merkez

Güzergahı boyunca çeyizlik mağazalarına erişebileceğiniz Fatih, ekonomik çeyizin odak noktası olabilir. Fatih'ten Yavuz Selim'e kadar uzanan yolu boylu boyunca yürüyerek çeşitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bağcılar Çarşı

Bağcılar Çarşı bir diğer ekonomik çeyizlik çarşı seçeneği arasında gelmektedir. Hem göz zevkine hem de cebinize göre çeyizlikler alabilir ayağınızı yorgana göre uzatabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar