Fikriye Nine'nin hayali gerçek oldu! Erdoğan için...

Türkiye'nin en yaşlı hacı adayı olan 105 yaşındaki Fikriye Çam, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vesilesiyle hacca giderek hayallerini gerçekleştirdi.

105 yaşındaki Fikriye Çam, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vesile olmasıyla kutsal topraklara gitti. Türkiye'den "En yaşlı hacı adayı" olarak giden Fikriye Nine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti. Hac vazifesinin ardından memleketi Mersin'e dönen 105 yaşındaki Fikriye Nine, en büyük hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Evine gelen 5 çocuğu, 24 torunu, 20 torununun çocuğu ile paylaşan en yaşlı hacı için kurban kesilen buluşmada, çocuklar Fikriye Nine'nin elini öpmek için sıraya girdi.

Fikriye Çam ve ailesi

Fikriye Çam ve ailesi

ERDOĞAN'A HURMA GETİRDİ

Çam, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kutsal topraklara gitmesine vesile olduğunu belirterek, "Allah nasip etti, biz de gördük. Oraları çok beğendim. En çok da Kabe'yi görünce mutlu oldum. Recep Tayyip Erdoğan'ı oğlum gibi seviyorum. Allah onu başımızdan noksan etmesin. Beni o gönderdi, adımı o çıkardı" dedi.

Çam, Diyanet İşleri Başkanlığının kendisini çok iyi şekilde karşılayıp, ilgilendiğini belirterek, ilgililere teşekkür etti. Erdoğan için hurma getirdiğini söyleyen Çam, hediyesini Cumhurbaşkanına vermek istediğini dile getirdi.

Arda Turan'ın hasreti bitti!

İLİŞKİLİ HABER

Arda Turan'ın hasreti bitti!
Tarkan Harbiye kampına girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan Harbiye kampına girdi!

BİR YORUM YAPIN 0