Star TV'de İnci Ertuğrul'un deprem anındaki sakinliği alkış topladı!

Dün gerçekleşen 5,8 büyüklüğündeki deprem sırasında Star TV'de sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde programının sunucusu İnci Ertuğrul'un sakinliği beğeni topladı.

Dün öğle saatlerinde yaşanan 6.0 şiddetindeki depremden sonra onlarca artçı sarsıntı kendini göstermeye devam ediyor. Sunuculuğunu İnci Ertuğrul'un üstlendiği Gerçeğin Peşinde programının stüdyosunda korku dolu anlar yaşandı.

inci ertuğrul

inci ertuğrul

Programa katılanlar, merkez üssü Silivri olan 5,8 büyüklüğündeki depreme canlı yayın esnasında yakalandı. 13:59'da meydana gelen deprem, stüdyoda bulunan seyircileri panikletti. Programın sunucusu İnci Ertuğrul ise, o anlarda soğukkanlılığını koruyarak seyircileri sakinleştirmeye çalıştı.

deprem sırasında

deprem sırasında

"LÜTFEN SAKİN OLALIM"

Ertuğrul, deprem sırasında sakin kalmayı başararak, "Bir deprem kuşağı üzerindeyiz ve deprem bizim gerçeklerimizden biri ama paniğe kapılırsak yanlış yaparız. Lütfen sakin olalım. Paniğe kapılmayalım. Korkmayın lütfen." ifadelerini kullandı. Ertuğrul'un soğukkanlılığı ise seyircilerden büyük takdir topladı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Çok sevdim yalan oldu diyen Fatih Bulut yüzde 40 duymuyor!

İLİŞKİLİ HABER

Çok sevdim yalan oldu diyen Fatih Bulut yüzde 40 duymuyor!
Ebru Gündeş'in yıllar önceki hali şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş'in yıllar önceki hali şaşırttı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0