Emanet dizisinin konusu nedir? Emanet dizisi ne zaman başlıyor? Emanet dizisi oyuncuları

06 Eylül 2020, 15:36
Emanet dizisinin konusu nedir? Emanet dizisi ne zaman başlıyor? Emanet dizisi oyuncuları

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi "Emanet" seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Şimdiden merak konusu olan Emanet dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Dizi hakkında merak edilen tüm soruları sizler için cevapladık. Emanet dizisinin konusu nedir? Emanet dizisi ne zaman başlıyor? Emanet dizisi oyuncuları kimlerdir? Gelin birlikte öğrenelim:

Emanet dizisi başarılı oyuncu kadrosu, sürükleyici hikayesi ve heyecan verici tanıtımlarıyla Kanal 7’de yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Emanet dizisiyle ilgili oyuncu kadrosu ve dizinin diğer detayları belli olmaya devam ederken diziyi bekleyen takipçilerini bilgilendirmek için bir yazı hazırladık. Elif dizisini uzun süre yayınlayan ve bu dizinin yurt dışında büyük ilgi görmesinden sonra Yemin dizisini ekrana getiren Kanal 7 şimdi Emanet dizisinin oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak. 19.00'da yayınlanması beklenen Emanet dizisinin bir dram ve aşk dizisi olacağı bilinirken yapımcısı ise daha önce Adını Sen Koy ve Yemin gibi dizilere imza atan Karamel Yapım olacak. Emanet dizisi için çekimler devam ediyor.

KANAL 7'NİN YENİ DİZİSİ EMANET NE ZAMAN BAŞLIYOR?

'Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde…' sloganıyla tanıtımlarını yayınlayan Emanet dizisi, 7 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün seyircisiyle buluşacak.

PEKİ HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

Dizinin oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Aylin Veziroğlu, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Osman Aydın, Rüya Koriç, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Muhammed Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay, Orhan Sertsoy yer alıyor. 

EMANET DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dramatik sahneleriyle izleyicileri kendine bağlarken aşk sahneleriyle de kalpleri ısıtan yeni dizi Emanet; destansı aşk hikayelerini, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşırken, duyusal sahneleriyle de yüreklere dokunuyor.

Dizide; annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf'u koruyup kollamak için mücadele eden Seher ve Yaman'ın kalplere dokunacak öyküsü aktarılacak. Ablasının emanetine sahip çıkan Seher ve ağabeyinin emanetini korumak isteyen Yaman, bu mücadelede birbirlerine karşı olan duygularıyla da çetin bir savaş verecekler.

EMANET DİZİSİ TANITIM

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Nisan 2 hafta önce Şikayet Et
    Çok güzel olmuş herkese teşekkürler
    Cevapla
  • Deniz 3 hafta önce Şikayet Et
    Emanet dizisi coooooooooooooook coooooooook coooooooooooook gozel tesekurler elernize saglk herkese marhaba
    Cevapla