Dilan Polat'a eşinden büyük jest! Güzellik Uzmanı Dilan Polat kimdir?

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklamaları ve aile paylaşımlarıyla gündeme gelen güzellik uzmanı Dilan Polat'ın hayatı çok merak ediliyor. Ünlü isimlerin yakın dostu olan Dilan Polat kimdir ve ne iş yapıyor aynı zamanda kaç yaşında? sorularının yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İş insanı ve güzellik merkezi zinciri sahibi olan Dilan Polat’a eşi Engin Polat, Sevgililer Günü hediyesi olarak çok değerli, özel yapım pırlanta yüzük hediye etti. Çiftin videosu kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

DAHA ÖNCEDE ÇALIŞANLARI İÇİN JET KİRALAMIŞTI!

Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zincirlerinin sahibi Dilan Polat, çalışanlarına jest yaptı. İş insanı, Mersin’deki yeni şubesinin açılışı için jet kiralayarak personeliyle Atatürk Havalimanı’ndan Adana’ya gitti. Çalışanlarını ödüllendiren Polat, Adana’dan Mersin’e geçerken de VIP araç kiraladı. Özel Jet için eşi engin Polat önden bir sürpriz yaptı büyük sürprizi son 3 gün diye notunu düştü.

DİLAN POLAT KİMDİR?

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olan ve oğlu Milan Efe'yi kucağına almanın heyecanını yaşayan güzel anne Dilan Polat, Instagram'da karantina günlerinde oldukça aktif paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Güzellik uzmanı Dilan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da doğan Dilan Polat, 2017'de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da sayısız başarıya ulaşıp, ismini duyurmayı başarmıştır. 

Nilda ve Milan Efe isminde iki tane çocuk annesi olan Dilan Polat, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. En son düzenlediği baby shower partisinde birçok ünlü ismi ağırlamıştı. Bu isimler arasında Ebru Polat, Eylül Öztürk, Nez Demir, Sema Öztürk ve Merve Akyüz de vardır.

İstanbul'da Ataşehir ve Levent'te ki iki güzellik merkezi ile adından söz ettiren Dilan Polat Ankara'da da yeni şube açtı. 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0