MasterChef Deniz kimdir? MasterChef yarışmacısı Deniz Altuğ kaç yaşında ve nereli

21 Temmuz 2020, 09:06
 MasterChef Deniz kimdir? MasterChef yarışmacısı Deniz Altuğ kaç yaşında ve nereli

TV8 ekranlarında yayılan Masterchef Türkiye 2020 yarışmasına katılan Deniz Altuğ hazırladığı yemeğe kendi yorumunu katarak izleyicilerin dikkatini çekti. 3' lü düellolara kalmak için savaş veren yarışmacılardan Pınar Aktuğ yarışmaya Miami'de katılıyor. Masterchef yarışmacısı Deniz Aktuğ kimdir, nereli...

TV8'in sevilen yarışması Masterchef yemek yarışması yeni sezonuyla ekranlara geldi. Ünlü şefler; Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın yer aldığı yarışmada ön elemelerin üçüncü bölümü çekildi. Fenomen yarışmanın üçlü düelloya kalan isimlerden biri Deniz oldu. Peki Deniz kimdir? İşte detaylar:


19 Temmuz Pazar yayınlanan son bölümünde Acun Ilıcalı sürprizi yaşandı. Acun Ilıcalının aniden stüdyoya'ya gelmesiyle ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu büyük şaşkınlık yaşadı. Ünlü şefler, yarışmacı Deniz Aktuğ'un yaptığı yemeği tadarken içeri gelen Acun Ilıcalı da yemeğin tadına baktı. Ilıcalı, Deniz'in suşi şefi olan Kolombiyalı eşini de programa davet ederek, "Eşini üçlü düelloya getir. Suşi yapsın. Eğer beğenirsen onu götürürüz" dedi.

MASTERCHEF YARIŞMACISI DENİZ AKTUĞ KİMDİR?

Deniz Aktuğ, 27 yaşında ve yarışmaya Miami'den katıldı. Aslen Antalyalı olan Deniz aşçılık yapıyor. Masterchef için uzun yoldan geldiğini ifade eden Aktuğ evli ve eşi suşi ustası. 3 yıl önce Miami'ye taşındığını söyleyen yarışmacı eşiyle birlikte Suşi ve Japon mutfağı üzerine Miami'de seyyar olarak yemek arabası bulunmaktadır. Yarışmacı Deniz kendi yorumunu katarak hazırladığı yemeğin yanına yaptığı tam tahıllı ekşili ekmek sunumu yaptı. Ünlü şefler tadım yaparken Acun Ilıcalı da sürpriz yaparak yemeğini tattı ve risk alan insanları sevdiğini söyledi.

Pınar Aktuğ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • büyükdoğu 7 ay önce Şikayet Et
    böyle haberler neden yapılır, kimin ilgisini çeker, müslümanlar bu tip kanalları seyretmemeli,
    Cevapla