Kalp kriz geçiren mühendisin inanılmaz değişimi!

15 Eylül 2020, 12:19
Kalp kriz geçiren mühendisin inanılmaz değişimi!

Türkiye'de farklı bölgelerde inşaat alanında faaliyetler gösteren üst üste başarılar yakalayan Mühendis ve iş adamı Fatih Tekin 3 yıl önce geçirdiği bir kalp rahatsızlığından sonra kendini müziğe ve hayvanlara adadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Fatih Tekin kısa sürede yazdığı ve bestelediği eserler ile müzikte de çok güzel başarılara imza attı.. Genç yeteneklere imkan sunmak için MFT Prodüksiyon şirketini kurarak birçok genç müzisyen  yeteneğe destek verdi. Ardı ardına 4 adet single çıkardı. 

"Yadiğar" isimli single çalışmasının klip çekiminde hayvanlara olan tutkusundan Şampiyon filminin kahramanı (Efsane Bolt Pilot) isimli atı canlandıran at ile 3 ay vakit geçirip eğitim aldı ve klibinde kendisine rol arkadaşı yaptı. Fatih tekin son olarak da tüm Türkiye de 7 den 70 e herkesin bildiği "Fidayda" isimli anonim eseri Murat yaprak ile birlikte coverlayıp Dark’n Dark Music etiketi ile harika bir projeye imza attı.

Fatih Tekin Türkiye’nin önde gelen Müzik şirketi Dark’n Dark Music ile de çok özel bir projenin çalışmalarına MFT Prodüksiyon ile ortak başladı. Bununla da yetinmeyip şuana kadar yapmış olduğu tüm müzik çalışmalarının dijital gelirlerini sokak hayvanlarına bağışlayan Fatih Tekin anlaşılan adından sıkça söz ettirecek.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar