Hünnap, İzmir'den sonra Azerbaycan halkının yardımına koştu!

Kızılay'ın Türkiye'de ve dünyadaki yardım çalışmalarına destek veren Hünnap firması, İzmir depreminin ardından yapmış olduğu yardımlardan sonra Azerbaycan halkının da yardımına koştu.

Türk Kızılay'ın, yardım çalışmalarında aktif rol alan Hünnap firması Dağlık Karabağ bölgesindeki çatışmalardan etkilenen bölge halkı için kolları sıvadı.

Yüklü miktarda Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi, Kahvaltılık Gevrek ve Keçiboynuzu Özü gönderen firmanın yetkilisi Abdullah Sarı “Azerbaycan halkı ile tek milletiz ve kardeşiz; çatışmalardan etkilenen bölge halkı ve Azerbaycan ordusunun her zaman maddi ve manevi destekçisiyiz” dedi.

Azerbaycan sınırları içinde bulunmasına rağmen yıllardır Ermenistan’ın işgal ettiği Dağlık Karabağ’da yeniden Ermenistan’ın saldırı başlatmasından dolayı Azerbaycanlı bölge halkı mağdur kaldı.

Türk Kızılay'ının mağdur olan Azerbaycan halkının temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için yaptığı yardım çağrısına Hünnap sessiz kalmadı. 28.688 adet Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi, 15.600 adet Goodcoops Kahvaltılık Gevrek ve 2.184 adet Keçiboynuzu Özü yardım gönderen Hünnap firması “İhtiyaç halinde yardımların devam edeceği” vurgusunda bulundu.

Koronavirüsü yenen Tuvana Türkay'dan kötü haber: Halen ciğerlerim yanıyor

İLİŞKİLİ HABER

Koronavirüsü yenen Tuvana Türkay'dan kötü haber: Halen ciğerlerim yanıyor

BİR YORUM YAPIN 0