İkbal Gürpınar’ın annesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

08 Kasım 2020, 00:02
İkbal Gürpınar’ın annesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Çok kısa bir süre önce koronavirüs nedeniyle babasını kaybeden sunucu İkbal Gürpınar’ın annesinden de acı haber geldi. Gürpınar’ın annesi koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Kırıkkale’nin tanınmış eşraflarından Dönmez ailesinin büyüğü, emekli din bilgisi ve ahlak dersi öğretmeni Murtaza Dönmez’in eşi, ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın annesi Neriman Dönmez, hayatını kaybetti. 
 

Bahşılı ilçesi 3 dönem eski Belediye Başkanı ve Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) Genel Başkanı Mehmet Dönmez’in yengesi olan merhumenin Bahşılı’da toprağa verildiğini belirten Dönmez, Neriman Dönmez'in uzun zamandır mücadele ettiği Covid-19 hastalığına karşı verdiği mücadeleyi kaybettiğini açıkladı. Dönmez, Koronavirüse yakalanan yeğeni İkbal Gürpınar’ın sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

İKBAL GÜRPINAR’IN OĞLU ALPER’DEN SON AÇIKLAMA

İkbal Gürpınar’ın oğlu Alper Gürpınar da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesinin son durumuna ilişkin bilgi verdi: “Annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Annem İkbal Gürpınar'ın durumu daha iyiye gitmektedir. Önlem amacıyla yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir. Güzel dualarınız için çok teşekkür ederiz. Tüm hastalarımızın kısa sürede iyileşmesi dileğiyle."

Kanal7 Medya Grubu olarak merhuma Allah'tan rahmet, Sayın İkbal Gürpınar Hanımefendi başta olmak üzere acılı ailesine baş sağlığı dileriz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • Cefalı 3 ay önce Şikayet Et
  Allah Rahmet Eylesin.
  Cevapla
 • israfil çengel 3 ay önce Şikayet Et
  merhuma tanrıdan rahmet diliyorum mekanı cennet yeri Fatma anamızın yanı olsun İkbal hanıma Allahtan şifalar diliyorum yılardan beri izler ve kitaplarını okurum dürüst ve dobra tabir ettiğimiz tam Osmanlı kadını 80 milyon sağlığa kavuşmanız için allaha dua ediyor güçlü ve sabırlısın bir an önce aramıza dön esenlikler diliyorum.
  Cevapla
 • Mgl 3 ay önce Şikayet Et
  Allah cc merhumeye rahmet eylesin ,İkbal hanıma acil şifalar ihsan etsin,kardeşimize ve yakınlarına da sabr-ı cemil nasip etsin.
  Cevapla
 • Kürşat Turan 3 ay önce Şikayet Et
  ALLAH rahmet eylesin
  Cevapla
 • israfil ÇENGEL 3 ay önce Şikayet Et
  İkbal hanımı yazdığı kitaplardan örnek özel yaşantısından yılardan beri takip ederim annesi ne rahmet diliyorum mekanı cennet olsun ailesine baş sağlığı vesabır diliyorum ikbal hanıma acil cifalalar diliyorum cenabı allah yar ve yardımcısı olsun allah onu ülkemiz bağışlasın geçmiş olsun
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun