Survivor'da skandal! Yarışmacılar yiyecek sakladı, Acun Ilıcalı cezalarını kesti

07 Nisan 2021, 16:07
Survivor'da skandal! Yarışmacılar yiyecek sakladı, Acun Ilıcalı cezalarını kesti

Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasında dün akşam eleme gecesi yaşandı. Ada konseyinde yaşananlar dikkat çekti. 7 Nisan Survivor'da eleme adayı kim oldu sorusu yanıt buldu. Dokunulmazlık ve ödül oyunlarını kim kazandı? İşte, 7 nisan survivor eleme gecesinde yaşananlar ve haftanın diğer ayrıntıları...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade yiyecek ve içecek gizleyerek kural ihlali gerçekleştirdi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılar hakkında açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı, ada konseyinde 'Ummadığımız ve üzüldüğümüz bir gelişme oldu. Eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve tahmin etmediğimiz gelişmeler olduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz güven üzerine kurulu. Biz polis dedektifi gibi yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. Ancak kurallarımız var ve bunların bazı yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler. Bunları da sakladılar.' dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu, yemek sakladıklarını kabul ederek 'Açlık psikolojisiyle bunu temin ettim ve sakladım. Çok pişmanım. Yapılmaması gerektiğini farkındayım. Herkesten özür dilerim' derken Aleyna Çalışkan, 'Özür dileriz aşırı pişmanız. Öyle bir heyecanla yapmıştık. Bir daha asla olmayacak' ifadelerini kullandı.

Acun, kural ihlali yapan diğer yarışmacının İlayda olduğunu belirterek, 'Sen Hanzade'ye bir yiyecek veriyorsun oyundan önce. Hanzade de bunu alıyor. Bunlar kural ihlali olarak görüyoruz ve sonuçları olacak' dedi.

Batuhan, içecek saklamasıyla ilgili 'Aslında bu duruma düşmek utanç verici. 3 aydır buradayız ve ilk defa buna yeltendim. Elime yüzüme bulaştırdım. Bir içecek gördüm ve çantama attım. Ama ne olduğunu bilmiyordum türünün. Çantamı atmıştım ve bulunmuş' ifadelerini kullandı.

Batuhan, Ilıcalı'nın kararına 'Bu bana haksızlık. Bu çok ağır bir karar. 3 ödül çok ağır. Bir içecek yüzünden bu olmaz. 3 ödül ne demek. Zaten durumum ağır ve çok açım. Toparlayamam kendimi artık. Bir defa daha olsa eleyin beni' sözleri ile itiraz etti.

Batuhan'ın açıklamalarına sinirlenen Ilıcalı, şunları söyledi: 'Şans eseri haberimiz oluyor ve öğreniyoruz. Az kaldı biz suçlu çıkacağız. Yiyecek yada içecek temin ediyorlarsa bunu seyircimizle paylaşmak zorundayız. Biz bunu görmeseydik siz diğer yarışmacılara karşı avantaj elde edecektiniz. Bu bizim çok katı kuralımız. Kural dışı yiyecek içecek temin etmişsiniz. Ben bunu uyarıyla geçmem.'

 

DOĞAN ADAYA VEDA ETTİ

Survivor 2021'de bu hafta elemeye kalan ünlülerden adaya veda eden isim Doğan Keser oldu. Doğan Keser, ''Abi buraya gülerek geldim, gülerek gitmek isterim. Çok mutluyum burada, bu ailede olduğum için. Herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel insanlar tanıdım. '' ifadelerini kullandı.

survivora veda eden isim doğan

SURVİVOR 2021 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 kadrosu yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Çağrı Atakan

- Merve Aydın

Hayrettin survivor 2021

- Hayrettin

İsmail balaban survivor 2021

- İsmail Balaban

Batuhan Karacakaya Survivor 2021

- Batuhan Karacakaya

Öykü çelik survivor 2021

- Öykü Çelik

Cemal hünal survivor 2021

- Cemal Hünal

Meryem Kasap survivor 2021

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler takımı şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül

- Sena Özdemir

- Hanzade Ofluoğlu

- İlayda Şeker

- Aleyna Tutuş

- Ayşe Yüksel

- Emin Günenç

- Yiğit Poyraz

- Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Survivor gönüllüler 2021 Steven salam

- Steven Salam

Uğurtan Dora gönüllüler 2021

- Uğurtan Dora

- Yunus Emre Karabacak

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • nazly 4 gün önce Şikayet Et
    e fena diyl
    Cevapla