Gönül Dağı dizisinin Selami'si Eser Eyüboğlu kimdir, kaç yaşındadır? Dercesine replikleri

27 Aralık 2020, 12:10
Gönül Dağı dizisinin Selami'si Eser Eyüboğlu kimdir, kaç yaşındadır? Dercesine replikleri

Anadolu'nun eşsiz güzelliklerinin gözler önüne serildiği Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekilen Gönül Dağı dizisi, izleyenlerin takdirini kazanmaya devam ediyor. Her karakterinin ayrıca sevildiği dizide 36 yaşındaki oyuncu Eser Eyüboğlu'nun 9. bölümündeki şarkı performansı rekor kırmıştı. Peki dizideki Selami gerçekte kim? İşte Gönül Dağı'nda Selamiyi canlandıran Eser Eyüboğlu'nun oynadığı diziler:

TRT 1 kanalında yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile izlenen 'Gönül Dağı' rekora doğru koşuyor. Başrollerinde Taner rolü ile Berk Atan Taner, Dilek rolü ile Gülsim Ali İlhan üstlenirken Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün gibi güçlü isimler de eşlik ediyor. Bozkırın iklimlerinde sevgiyi en temiz halleriyle yaşayıp, özlemi ömür boyu yüreğinde taşıyan ve akrabalarıyla olan dostlukların birbirleriyle ne denli bağlı olduğunu göreceğiniz Gönül Dağı dizisi, her bölümü ile bizlere şuan ki kopuk aile ilişkilerimize yönelik dersler vermektedir. Öğütleyici olduğu gibi güldüren de Gönül Dağı'nda özellikle de 9. bölümde damga vuran sahnelerden birisi de Selami'nin sevdalı olduğu Neriman için ses yarışmasında gösterdiği performans oldu. Selami karakterini oynayan başarılı oyuncu Eser Eyüboğlu izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

GÖNÜL DAĞI'NIN SELAMİ'Sİ ESER EYÜBOĞLU KİMDİR?

1984 doğumlu olan ünlü isim Eser Eyüboğlu İstanbul doğumlu olup, ilk olarak Şevkat Yerimdar dizisi ile ön plana çıktı. Daha sonralarda Benzemez Kimse Sana yarışmasına katılmış ve şimdilerde ise TRT de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde 'Selami' karakterinin canlandırmaktadır.

Gönül Dağı'ndan önce Doksanlar, Oflu Hocanın Şifresi, Cingöz Recai, Egenin Hamsisi, Kalp Hırsızı gibi dizilerde de oynadığı bilinmektedir.

11. BÖLÜME ÖZEL DERCESİNE KLİP! İŞTE SELAMİ FERSES...

GÖNÜL DAĞI'NIN SELAMİ'SİNİN DİZİDEKİ DERCESİNE REPLİKLERİ...

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar