İstanbul'da en iyi alkolsüz canlı müzik mekanları nerede?

Son dönemlerin parlayan yıldızı canlı müzik mekanları sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek için harika bir seçenek sunuyor. Peki, İstanbul'un en iyi alkolsüz canlı müzik mekanları nerede? Alkolsüz canlı müzik yapan yerler neresi? İstanbul'da alkolsüz canlı müzik mekanları isimleri nedir? İşte yanıtlar...

Yoğun iş temposu ve hızlı bir günün ardından geriye kalan vakitlerde kendimize zaman ayırmak istiyoruz. Bazen özel günlerde bazen de özel kılmak istediğimiz günlerde sevdiklerimizle dışarıda birbirinden güzel aktiviteleri değerlendirebiliriz. İstanbul'un göz kamaştıran doğasında ufak bir gezinti ya da kültürün ve tarihin iç içe geçtiği yerlere gitmek yerine farklılık arıyorsanız size harika bir önerimiz var! İstanbul'un farklı köşelerinde yer alan alkolsüz canlı müzik mekanlarını tercih ederek hem sohbetin hem de müziğin tadına varabilirsiniz. Gelin, gününüze neşe katacak en iyi canlı müzik mekanlarına birlikte göz atalım.

TERAS CAFE

Üsküdar'da yer alan Teras Cafe, göz kamaştıran İstanbul manzarasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İyi müzik ve iyi yemek ikilisine hayır diyemiyorsanız burası tam da aradığınız yer olabilir. Alkolsüz menüsüyle her kesime kitap eden mekan zengin yemek ve tatlı menüsüyle beğeni topluyor. 

ADRES: Mimar Sinan Mahallesi, Atlas Sokak, No 17, Üsküdar

HANCI CAFE 

İstanbul'un zengin manzarasını gözler önüne seren manzarasıyla ferah bir ortam imkanı sunan Hancı Cafe, Çamlıca'da yer almaktadır. Canlı müzik hizmetiyle eğlenmek isteyenlerin uğrak rotası haline gelen Hancı Cafe, özellikle terasıyla ön plana çıkıyor. 

Menüsünde alkol bulunmayan mekan aile ile gelmeye uygun bir yerdir.

ADRES: Çilehane Yolu (Küçük Çamlıca), İstanbul

THE SHAULA

Şık tasarımıyla son dönemlerde büyük beğeni toplayan The Shaula, Beylikdüzü'nde alkolsüz canlı müziğin tadına varmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri. Burada herkese uygun zengin menüsüyle müziğe lezzetli bir yemeğin eşlik etmesine izin verebilirsiniz. 

Ancak The Shaula'ya gelmeden önce telefon üzerinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

ADRES: Kavaklı Mahallesi, 36, Bayrak Cd., 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

HARDALLI CAFE

Merkezi bir konumda bulunması sebebiyle müzik severlerin odak noktası haline gelen Hardallı Cafe, hem eğlenmek hem de kaliteli müziğin tadına varmak için eşsiz bir seçim olacaktır. Alkol hizmeti sunmayan mekana gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Ancak hafta sonu kalabalık olmasıyla dikkat çeken Hardallı'ya gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

ADRES: Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Yolu Cd. Celilağa İş Merkezi No:10/B 34387

2022 ev dekorasyonu renkleri nelerdir? 2022 ev dekorasyonu renkleri

İLİŞKİLİ HABER

2022 ev dekorasyonu renkleri nelerdir? 2022 ev dekorasyonu renkleri

BİR YORUM YAPIN 0