Fetöcülerden akılalmaz iftira! Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu yaptılar

Geçtiğimiz günlerde Birleşmiş Milletler'in özel davetlisi olarak ABD'ye giden Emine Erdoğan'a yönelik 'Meral Akşener'in partisi kurşunlanırken New York'ta alışverişe çıktı' iddiaları, Dezenformasyonla Mücadele Merkezi tarafından yalanlandı.

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Sn. Emine Erdoğan'a yönelik ortaya atılan 'Meral Akşener'in partisi kurşunlanırken New York'ta alışverişe çıktı' iddialarını yalanladı.

DMM'den yapılan açıklamada, "Sn. Emine Erdoğan, BM'nin özel davetlisi olarak 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için kızı Sümeyye Erdoğan ve torunuyla birlikte New York'a gitmiş, "Sıfır Atık" Projesiyle ilgili BM Genel Kurulu'nda küresel düzeyde iş birliği çağrısında bulunduğu konuşmasını gerçekleştirmiştir. Sn. Emine Erdoğan, BM Genel Kurulu öncesi 29 Mart Çarşamba günü kızı ve torunu ile Central Park'a yürüyüş yapmaya gitmiştir. İddiaya konu görüntülerde de Emine Erdoğan'ın parka girdiği açıkça görülmektedir. 'Meral Akşener'in partisi kurşunlanırken Emine Erdoğan, New York'ta alışverişe çıktı' iddiaları doğru değildir. İddiaların, organize dezenformasyon faaliyeti olduğu tespit edilmiştir."

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

'FETÖ YOLDAŞLARININ KİRLİ ALGI OYUNU'

Öte yandan İletişim Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Aslan Değirmenci'de konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, "FETÖ ve yoldaşlarının kirli algı oyunu. Emine Erdoğan'ın BM Genel Kurulu öncesi torunu ile Central Park'a yürüyüşe gitmesini “ … alışveriş yaptı” şeklinde yansıtılması tümüyle yalan. Videolarda da böyle bir görüntü yok." diyerek yalanladı.

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

Emine Erdoğan 'Dünya Sıfır Atık Günü'nde BM'nin özel davetinde konuştu

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan 'Dünya Sıfır Atık Günü'nde BM'nin özel davetinde konuştu
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0