“Aramızda Kalmadı” videosu sosyal medyayı salladı! CHP'nin seçim sonuçlarıyla ilgili yalanları

Seçim sonuçlarına ilişkin CHP yalanlarının paylaşıldığı "Aramızda Kalmadı" videosu sosyal medyayı salladı. Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan tarafından paylaşılan video sosyal medyada gündem oldu, binlerce kişiyi söz konusu videoyu paylaştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

14 Mayıs seçimleri öncesi CHP’lilerin seçim sonuçlarına ilişkin yalan ve çarpıtmalarının yer aldığı "Aramızda Kalmadı Şimdi Vizyonda" videosu sosyal medyada trend topic oldu. CHP’nin seçim tahminlerinin komik bir dille anlatıldığı videoda, yılın en kötü filmi, başrol oyuncusu, erkek ve kadın oyuncusu ile yardımcı oyuncusu başlıklarıyla çarpıtma tahminlere yer veriliyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim tahminlerine ilişkin "Ben hesap uzmanıyım, gerçekten ben hesap uzmanıyım en az yüzde 60. 50 artı 1 değil. Ben yüzde 60 diyorum belki yüzde 70 çıkar" ifadeleriyle başlayan videoda, Kılıçdaroğlu’nun bu yorumu "Yılın en kötü filmi" olarak gösteriliyor.

CHP yalanları sosyal medyayı salladı

CHP yalanları sosyal medyayı salladı

CHP'NİN SEÇİM SONUÇLARIYLA İLGİLİ YALANLARI BİR ARAYA GETİRİLDİ!

Videoda "Yılın En Kötü Kadın Oyuncusu" olarak Canan Kaftancıoğlu’nun "Cumhurbaşkanı adayımız yüzde 50’yi zorluyor" ifadelerine yer veriliyor. Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş’ın "Bu arada aramızda kalsın Başkanım kazanıyoruz" diyaloglarının yer aldığı videoda, İmamoğlu’nun "Aramızda kalsın anladınız siz ne demek istediğimizi. Bizi izlemeye devam edin sevgili vatandaşlarımız." Yalan söylemeyi bilmiyoruz ne ben biliyorum, ne Genel Başkanım biliyor" sözleri hatırlatılıyor. "13. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı olarak ilan edilecektir." diyen İmamoğlu’nun sözleri "Yılın en kötü erkek oyuncusu"Mansur Yavaş’ın "Hiç kimseyi kandıracak, yalan söyleyecek pozisyonumuz yok. Sayın Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öndedir" ifadeleri ise "Yılın en kötü yardımcı oyuncusu" olarak gösteriliyor. Videoda Kemal Kılıçdaroğlu’nun masaya yumruğunu vurarak "burdayım ben burdayım" sözleri ise "Yılın en kötü başrol oyuncusu" olarak gösteriliyor. Sosyal medyada büyük ilgi toplayan video İmamoğlu’nun "Gülmeye devam" sözleriyle bitiyor.

"ARAMIZDA KALMADI"

Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ise paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Yılın en kötü filmi! Yüzyılın Yalancıları. Size bir sır vereyim mi "Aramızda Kalmadı"

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0