Gelinim Mutfakta günün birincisi belli oldu mu? 28 Şubat Gelinim Mutfakta puan durumu

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Gelinim Mutfakta programında 28 Şubat 2024 günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim taktı? Eksi iki ceza puanını alan yarışmacı kimdi? Bu hafta hangi gelin elendi? Haftanın yeni gelini kim? Gelinim mutfakta haftalık puan durumu...

Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanlandırdığı Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün 13.00'da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Gündüz kuşağının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da her gün, günün birincisi olan gelin bir çeyrek altın kazanıyor. Haftanın sonunda ise 5 günün toplam puanı diğer gelinlerden yüksek olan gelin 10 altın bileziği koluna takıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Şubat 2024 çeyrek altını kim kazandı? Günün birincisi kim? Yeni yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta günün birincisi

Gelinim Mutfakta günün birincisi

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ BELLİ OLDU MU?

Bu hafta yarışan gelinler Yeşim, Tuğba, Şafak ve Gözde. Bu haftanın yeni gelini Gözde ve kayınvalidesi Gürsel. Bütün yarışmacılar bir yandan kayınvalidelerine yaptıkları yemekleri beğendirmeye çalışırken diğer yandan da her gün çeyrek altın için yarışıyor. Bugün günün en yüksek puanını alan gelin ise çeyrek altını yakasına takacak. Peki 28 Şubat 2024 tarihli bölümün sonucu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta yarışmasında bugünün galibi kim?

Bugün gelinler limonlu kremalı tart için yarıştı. Günün birincisi son dakika sunucu Nursel Ergin'in açıklamasıyla belli oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altın sahibi olan yarışmacı kim? Bu hafta Yeşim, Tuğba, Şafak ve Gözde kıyasıya yarışıyor. Peki, aralarından birinci olan hangisi oldu? Hangi gelin yarışmadan elendi? İşte Gelinim Mutfakta final puan durumu...

  • Bugün en yüksek puanı alarak günün birincisi olan ve çeyrek altını yakasına takan gelin: Gözde.

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Çarşamba günlük puan durumu

Gelinim Mutfakta 28 Şubat Çarşamba günlük puan durumu

​EKSİ PUAN ALAN YARIŞMACI KİM? -2 ALAN GELİN/LER

  • Tabağında yanıklar olduğu için Yeşim -2 aldı.

  • Tabağı yanık olduğu için Şafak -2 aldı.​

27 Şubat haftalık puan durumu şöyleydi:

YEŞİM: 12

GÖZDE: 15

ŞAFAK: 15

TUĞBA: 15

Pratik etli çiğ köfte nasıl yapılır? En kolay çiğ köfte tarifi...

İLİŞKİLİ HABER

Pratik etli çiğ köfte nasıl yapılır? En kolay çiğ köfte tarifi...
Gelinim Mutfak'ta limonlu kremalı tart tarifi! Limonlu kremalı tart nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Gelinim Mutfak'ta limonlu kremalı tart tarifi! Limonlu kremalı tart nasıl yapılır?
MeryemÜ. ÜSTÜN Yasemin.com - Editör
Yasemin - MeryemÜ. ÜSTÜN

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik ve İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde İlahiyat okudu. Halen İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ekim 2023’ten bu yana Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0