Gelinim Mutfakta günün birincisi belli oldu mu? 5 Temmuz 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu!

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Gelinim Mutfakta programında 5 Temmuz 2024 günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim taktı? Eksi iki ceza puanını alan yarışmacı kimdi? Bu hafta hangi gelin elendi? Haftanın yeni gelini kim? Gelinim mutfakta haftalık puan durumu...

Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanlandırdığı Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün 13.00'da Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Gündüz kuşağının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da her gün, günün birincisi olan gelin bir çeyrek altın kazanıyor. Haftanın sonunda ise 5 günün toplam puanı diğer gelinlerden yüksek olan gelin 10 altın bileziği koluna takıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 5 Temmuz 2024 çeyrek altını kim kazandı? Günün birincisi kim? Yeni yarışmacı kim?

Gelinim Mutfakta günün birincisi

Gelinim Mutfakta günün birincisi

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ BELLİ OLDU MU?

Bu hafta yarışan gelinler Zeynep, Kıymet, Damla ve Başak. Bütün yarışmacılar bir yandan kayınvalidelerine yaptıkları yemekleri beğendirmeye çalışırken diğer yandan da her gün çeyrek altın için yarışıyor. Bugün günün en yüksek puanını alan gelin ise çeyrek altını yakasına takacak. Peki, 5 Temmuz 2024 tarihli bölümün sonucu belli oldu mu? Gelinim Mutfakta yarışmasında bugünün galibi kim?

Bugün gelinler altın kebabı için yarıştı. Günün birincisi son dakika sunucu Nursel Ergin'in açıklamasıyla belli oluyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altın sahibi olan yarışmacı kim? Bu hafta Zeynep, Kıymet, Damla ve Başak kıyasıya yarışıyor. Peki, aralarından birinci olan hangisi oldu? Hangi gelin yarışmadan elendi? İşte Gelinim Mutfakta final puan durumu...

GELİNİM MUTFAKTA 6. SEZON FİNALİ

Gelinim Mutfakta 6. sezon finali başladı. Damla, Kıymet, Zeynep ve Başak 20 gün boyunca eleme olmadan yarışacak. Her gün 1 çeyrek altın verilecek. 20 bölümün sonunda en çok çeyrek toplayan gelin 50 bileziğin sahibi olacak. İkinci olan gelin de eli boş gitmeyecek. İkinci de 30 altın bilezik kazanacak. Toplamda 80 altın bilezik sahibini bulacak.

Damla ve Kıymet ikisi de 6 çeyrek altın toplayarak sonucu eşitledikleri için birinciyi belirlemek için toplam puan durumları esas alındı.

  • Final serisinin 20. gününde en yüksek puanı alarak günün birincisi olan ve çeyrek altını yakasına takan gelin: Damla.

  • GELİNİM MUTFAKTA 6. SEZON BİRİNCİSİ VE 50 ALTIN BİLEZİĞİN SAHİBİ OLAN GELİN: DAMLA.

  • SEZONUN İKİNCİSİ VE 30 ALTIN BİLEZİĞİN SAHİBİ OLAN GELİN: KIYMET.

Gelinim Mutfakta 5 Temmuz 2024 puan durumu

Gelinim Mutfakta 5 Temmuz 2024 puan durumu

EKSİ CEZA PUANI ALAN GELİN/LER

  • Zeynep, Damla, Kıymet birer ve Başak 3 tane -2 ceza puanı aldı.

6. sezon final serisi çeyrek altın durumu:

Zeynep: 5
Başak: 3
Kıymet: 6
Damla: 6

1. günün birincisi: Zeynep.

2. günün birincisi: Zeynep.

3. günün birincisi: Başak.

4. günün birincisi: Kıymet.

5. günün birincisi: Başak.

6. günün birincisi: Kıymet.

7. günün birincisi: Zeynep.

8. günün birincisi: Damla.

9. günün birincisi: Kıymet.

10. günün birincisi: Damla.

11. günün birincisi: Başak.

12. günün birincisi: Kıymet.

13. günün birincisi: Damla.

14. günün birincisi: Zeynep.

15. günün birincisi: Kıymet.

16. günün birincisi: Zeynep.

17. günün birincisi: Damla.

18. günün birincisi: Kıymet.

19. günün birincisi: Damla.

20. günün birincisi: Damla.

Gelinim Mutfakta'da göz alan lezzet: Yeşil mantı! İhtiyacınız olan sadece ıspanak

İLİŞKİLİ HABER

Gelinim Mutfakta'da göz alan lezzet: Yeşil mantı! İhtiyacınız olan sadece ıspanak
MeryemÜ. ÜSTÜN Yasemin.com - Editör
Yasemin - MeryemÜ. ÜSTÜN

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik ve İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde İlahiyat okudu. Halen İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ekim 2023’ten bu yana Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 3

Damal 4 hafta önce

İnşaallah bugün Damla kazanır

Toplam 2 beğeni

Hava şpahin 1 ay önce

Hiçbirşey

Arzu 4 ay önce

Nursel Tuba nin mayonezine katı diye beş veriyor.Ne hikmetse gozdenin mayonezine cıvık olmuş diye düşük puan veriyor .Mayonezi hiç olmayan yesime üç puan veriyor.Mayonezi olan gozdeyle nerdeyse aynı puan.İsin ilginç yanı kaynanalarda gozdenin mayonezine katı tubanin kinide cıvık olmuş diyorlar. Nurselin yorumunun tersi. yani kurgu güzel kimi istyorlarsa basıyorlar puan ve tiyoyu