Esra Erol'da film gibi olay! Birbirlerini öldü bilen baba oğul canlı yayında kavuştu

Fenomen program "Esra Erol'da" bu hafta filmleri aratmayan bir hikayeyle ekranlara geldi. Yıllarca babasını "öldü" bilen Özgür Burcu, yıllar sonra canlı yayında babası Ramazan Akın'la kavuştu.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı "Esra Erol'da" her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenleri ekran başına topluyor. Son olarak hayat hikayesiyle herkesi gözyaşlarına boğan Özgür Burcu'nun 26 yıllık baba hasreti canlı yayında son buldu.

Esra Erol

Esra Erol

Esra Erol'da programına katılan 26 yaşındaki Özgür Burcu, babasını bulmak için Esra Erol'dan yardım istemişti. Babasını yıllardır görmeyen genç, 2 yıl önce annesinin vefat ettiğini ve babasını öldü bildiğini söyledi ve "Kimsem kalmadı, annemi kaybettim. Yıllarca babamı öldü bildim. Annem, babama öldüğümü söylemiş. Babam benim hayatta olduğumu bilmiyormuş. Hiç görmedim ve babama kavuşmak istiyorum" dedi.

Esra Erol Özgür Burcu

Esra Erol Özgür Burcu

"Bu ancak filmlerde olur" denilecek olayın ardından hemen harekete geçen Esra Erol, Özgür'ün babasını buldu. Baba Ramazan Akın kısa süre içerisinde bulan Esra Erol, Özgür'e babasının 2012 yılında felç geçirdiğini bu sebeple konuşmakta ve yürümekte zorlandığını anlattı ve ikilinin stüdyoda buluşacağını ifade etti.

Canlı yayında buluşan baba oğulun 26 yıllık hasrete son veren buluşması ekran başındaki izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

zafergülten 6 ay önce

iyide E Devlet i yok mu imiş,babadan dedeye soy ağacında yazıyor