Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın kızı Su kocaman oldu! Görenler hayran kaldı

'Çocuklar Duymasın' dizisinin 'Meltem'i olarak tanıdığımız Pınar Altuğ, kızı Su Atacan 15 yaşını kutladı. Atacan çiftinin gözlerden uzak büyüttüğü kızı Su ile gündem oldu.

Pınar Altuğ'un paylaşımlarında özellik 2009 doğumlu kızı Su Atacan 'ı görenler "Babasının kopyası" demeden edemiyor. Her paylaşımı ve her açıklaması dikkat çeken Pınar Altuğ bu defa gözlerden uzak büyüttüğü kızı Su ile gündem oldu. 

Kızıyla fotoğrafını paylaşan Altuğ 'Canımın içi kızım,kıymetlim iyi ki doğmuşsun' notunu düştü.

15 yaşına giren Su Atacan'ı görenler çok şaşırdı. Pınar Altuğ'ın kızı Su'yu görenler 'Babasının kopyası', 'Aynı babası', 'Adı gibi', 'Kuşak güzellik' gibi yorumlar yaptılar. 

SİZCE KİME BENZİYOR?

Merve Boluğur'dan Eser Yenenler paylaşımı! O pozları olay oldu

İLİŞKİLİ HABER

Merve Boluğur'dan Eser Yenenler paylaşımı! O pozları olay oldu
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0