Emine Erdoğan'dan 31 Mart yerel seçim paylaşımı: Hayırlar getirmesini temenni ediyorum

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ne ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak "31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'nin vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ,31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu Üsküdar'daki Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nin vatana ve millete hayırlı olması temennisinde bulunan Emine Erdoğan, kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından da paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan

"VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM"

Başkan Erdoğan ile birlikte oy kullanan Emine Erdoğan, o anları sosyal medya hesabından paylaşarak "Oyumuzu kullandık. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri'nin vatanımıza, milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Huzur ve güven içerisinde bir oy kullanma süreci için vazife başında olan tüm sandık görevlilerimize kolaylıklar diliyorum." ifadelerini kullandı.

CHP seçmeninden skandal biralı oy pusulası paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

CHP seçmeninden skandal biralı oy pusulası paylaşımı!

ETİKETLER

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0