Emine Erdoğan'dan 10 Nisan Polis Haftasına özel mesaj!

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, yayınladığı mesaj ile Türk Polis Teşkilatımızın 179’uncu kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Paylaşımı sırasında Türk Polis Teşkilatımızın 179’uncu kuruluş yıl dönümüne dikkat çeken Emine Erdoğan, kısa süre içerisinde hızla yayılan gönderisiyle büyük beğeni aldı.

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan

"GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞAN TÜM POLİSLERİMİZİN GÜNÜ"

Paylaşımı sırasında polislerimizin 10 Nisan Polis gününü ayrıca kutladığını dile getiren Emine Erdoğan, görevi başında hayatını kaybeden şehitlerimizi de yad etti. Emine Erdoğan; "Toplumumuzun güvenliği, selameti, huzuru için gece gündüz demeden çalışan tüm polislerimizin gününü tebrik ediyor, Türk Polis Teşkilatımızın 179’uncu kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Görevi başında şehit düşen bütün güvenlik güçlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. 10 Nisan Polis Haftası" ifadelerini kullandı. 

Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından Emine Erdoğan'ın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı. 

ETİKETLER

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0