Esra Erol 'çocuk gelin' skandalını ortaya çıkardı! Canlı yayında tüm kız çocuklarına seslendi

Yayın hayatına başladığı günden beri birçok davaya imza atan Esra Erol’da programı geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bölümüyle bir davayı daha çözüme kavuşturduğunu duyurdu. 100 bin lira karşılığında satılan 14 yaşındaki B.İ.'nin ailesi canlı yayın esnasında gözaltına alındı.

14 yaşındaki B.İ.'nin annesi Songül, kızının bulunması için Esra Erol’da programına katılarak Esra Erol'dan yardım istemişti.  "Cuma Gezer kızımı kaçırdı" diyen Songül'e "Kız çocuklarının yeri okul sıralarıdır" şeklinde cevap veren Esra Erol ise okula gitmesi gereken yaşta çalıştırılan, çocuk işçi yapılan ve ardından başlık parası karşılığında satılan B.İ'nin ve onu kaçıran Cuma Gezer’in peşine düşmüştü. 

Esra Erol programı

Esra Erol programı

TÜRK TELEVİZYONLARINDA BİR İLK YAŞANDI!

Tek tek canlı yayına gelen ve bu süreçte kendini aklamaya çalışan tanıkların ardından 14 yaşındaki B.İ.'nin babası Ahmet’in de içinde yer aldığı '100 bin liraya satılma anlaşması' ise stüdyoya bomba gibi düştü. Yayınlanan görüntülerin ardından B.İ.'nin ailesi, kızlarını sattıklarını inkar etse de Esra Erol gerçekleri gün yüzüne çıkardı.

Esra Erol programı çocuk gelin

Esra Erol programı çocuk gelin

'ÇOCUK GELİN' BELGELERİNİ ORTAYA ÇIKARTTI!

Yayınlanan anlaşma görüntülerinin ardından Esra Erol, B.İ.'nin babasının imzasının da yer aldığı başlık parasının resmi kanıtı olan belgeyi ve 100 bin liralık başlık parası dekontunu ortaya  çıkardı. Program süreci ihbar kabul edilen davada emniyet güçleri harekete geçti. Stüdyoya gelen İstanbul Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü Ekipleri, B.İ.’nin annesi Songül, satılması için anlaşmaya aracılık eden Ali Öztürk, Cuma’nın amcası Turgut’u canlı yayında gözaltına aldı. 21. yüzyılda çocuklarını okula göndermek yerine satan aile ve skandala ortak olan isimler hakkında kısa süre içerisinde işlem başlatıldı. 100 bin TL’ye satılan B.İ. ve onu kaçıran Cuma nerede olduğu ise henüz bulunamadı.

Esra Erol

Esra Erol

KIZ ÇOCUKLARINA SESLENDİ!

Esra Erol, canlı yayında yaşananların ardından özellikle kız çocuklarına seslendi. Sözleri esnasında "Ben elimi size uzattım. Yalnız değilsiniz. 'Abla beni kurtar!' deyin yeter!" diyen Esra Erol, uzun zamanın ardından Türkiye’nin kanayan yarasını bir kez daha hatırlatarak bu olayın peşini bırakmayacağını vurguladı.

Cenk Eren'den hayranlarını üzen haber geldi! Ameliyat masasına yatacak

İLİŞKİLİ HABER

Cenk Eren'den hayranlarını üzen haber geldi! Ameliyat masasına yatacak
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Sakaryalı 2 ay önce

85.000.000 insanız. Kötü örnekler emsal olmaz.Bireysel konular aile kurumuna zarar veriyor.Diziler ha keza!!! Herkes kendi işini doğru düzgün yapsın!!! RTÜK uyuma!!!