Emine Erdoğan'dan Dünya Ebeler Günü'ne özel paylaşım!

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. Dünya Ebeler Günü dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, yayınladığı mesaj ile ebelerimizin gününü kutladı.

Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez Dünya Ebeler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Paylaşımı sırasında ebelerin anneler için en önemli rehber olduğuna dikkat çeken Emine Erdoğan, kısa süre içerisinde hızla yayılan gönderisiyle büyük beğeni aldı.

Emine Erdoğan Dünya Ebeler Günü paylaşımı

Emine Erdoğan Dünya Ebeler Günü paylaşımı

"ELLERİNE DOĞAN HAYATLARIN SAĞLIĞI İÇİN..."

Paylaşımına "Doğum yaşamın bir mucizesi. Bu mucizenin ilk tanığı ebelerimiz, asırlardır doğal doğum deneyiminde annelerin en önemli rehberi." sözleriyle başlayan Emine Erdoğan, sözlerine "Ellerine doğan hayatların sağlığı için büyük bir özveriyle emek veriyorlar. Bu kadim mesleğin mensupları, ebelerimizin Dünya Ebeler Günü’nü yürekten tebrik ediyorum." şeklinde devam etti. Yaptığı paylaşım ile ebeliğe yönelik iyi temennilerini dile getiren Emine Erdoğan, kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0