Emine Erdoğan'dan Hıdrellez mesajı! "Haneleri huzur, kalpleri şifa ile doldursun"

Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez Hıdırellez dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. Hıdırellez dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, geleceğe yönelik iyi temennilerini dile getirdi. 

Emine Erdoğan Hıdırellez

Emine Erdoğan Hıdırellez

"KALPLERİ ŞİFA İLE DOLDURSUN"

Paylaşımı sırasında "Toprağa bereket, tohuma bolluk getiren bahar; haneleri huzur, kalpleri şifa ile doldursun." ifadelerini kullanan Emine Erdoğan, "Hıdırellez kutlu olsun!" dedi. Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından Emine Erdoğan, sosyal medyada adeta beğeni yağmuruna tutuldu. 

ETİKETLER

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0