Afife Hira'yı evden kovdu! Esaret 346. bölüm fragmanı yayında

Esaret’te, Afife çılgına dönmüş gibi herkesin üzerine gider. Önce Nurşah'ı arayarak Kenan'dan ayrılmasını ister sonra da Hira'yı evden kovar. Orhun, bunu duyunca ne tepki verecek?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal 7 ekranlarının çok konuşulan dizisi Esaret hafta içi her gün saat 19.00'da izleyenleri ekran başına topluyor. Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsünü yakından takip edenler fragmanları heyecanla bekliyor. İşte, diziseverlerin favorisi haline gelen 'Esaret'in yeni bölüm fragmanı... 

346. Bölüm
 
Orhun, her fırsatta Hira'ya daha yakın olmak ister. Gözlerini Hira'dan alamayan Orhun'un onu ne kadar sevdiğini anlamak zor değildir. Öte yandan Kenan, karşıdan karşıya geçerken Hira'nın camdan bağırmasıyla kazadan kıl payı kurtulur. Neva'nın ise hiç vazgeçmeye niyeti yoktur. Perihan'ı dolduruşa getiren Neva, bu kez nasıl bir sinsi plan içerisinde?

Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de…

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0